Jakość skrojona na miarę.

 

Markizy praktyczne i eleganckie. Chronią przed słońcem i deszczem zapewniają cień wtedy kiedy najbardziej go potrzebujemy.

 

Najlepsze efekty są uzyskiwane najczęściej przy pomocy prostych rozwiązań – dokładnie takim rozwiązaniem są markizy a wykonane z wysokiej jakości materiałów posłużą przez wiele lat.

 

Zbudowane z rury nawojowej, belki mocującej, ramion i materiału. Tylko tyle? Wystarczająco by ochronić przed słońcem i wiatrem, dodatkowo będąc elegancką ozdobą przydomowego tarasu.

 

Przyjrzyjmy się bliżej temu prostemu rozwiązaniu.

 

Poszycie markiz robi się ze specjalnego zaimpregnowanego materiału, materiał ten chroni nas przed szkodliwym promieniowaniem UV, materiał wykorzystywany jako poszycie markiz nie blaknie. W ofercie jest dostępnych ponad 200 wzorów tkanin począwszy od tkanin jednokolorowych poprzez tkaniny z pasami. Istnieje również możliwość dowolnego nadruku na tkaninie tworząc wtedy jedyną niepowtarzalną markizę. Na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Przy wyborze tkaniny należy zwrócić uwagę na to aby dobrze komponowała się z domem i otoczeniem domu aby stworzyć spójną aranżację.

 

Oprócz różnorodnych wzorów poszycia istnieje również możliwość wyboru konstrukcji markizy.

Możemy wybrać markizę w kasecie lub markizę bez kasety. Markiza w kasecie to taka w której poszycie kryje się w specjalnej kasecie, dzięki czemu zwinięta markiza jest chroniona przed działaniem warunków atmosferycznych. Takie rozwiązanie jest praktyczniejsze, dodatkowo wydłuża czas użytkowania markizy.

 

Montaż nie jest tak bardzo skomplikowany jakby się mogło wydawać, ale trzeba pamiętać o tym, że markiza może ważyć nawet do 50 kg. Dlatego warto poprosić kogoś o pomoc.

 

Ciąg dalszy artykułu już niebawem...