PROMOCJA 01.04-30.04! Do każdej Pergoli napęd IO-HOMECONTROL GRATIS.

 

PROMOCJA 01.04-30.04! Do każdej Pergoli napęd IO-HOMECONTROL GRATIS.

Nowość!

Do każdej pergoli napęd IO-HOMECONTROL GRATIS.     

 

Connexoon Box umożliwia inteligentne zarządzanie osłonami przeciwsłonecznymi, wyposażonymi w napędy radiowe io-homecontrol, za pomocą telefonu lub tabletu z systemem operacyjnym Android lub iOS. Oprócz zwykłego sterowania poszczególnymi urządzeniami, ma możliwość tworzenia i odtwarzania scen, zawierających położenie poszczególnych osłon przeciwsłonecznych, stan oświetlenia tarasu, a także odtwarzanie ulubionej muzyki. Kiedy jesteśmy poza domem i nie pamiętamy czy zwinęliśmy markizę czy pergolę – możemy to zawsze sprawdzić i za pomocą kilku kliknięć zwinąć urządzenie. Do ciekawych funkcji należy również możliwość wykonania zdjęcia tarasu i przypisanie go do scenariusza zawierającego te ustawienia.

 

 

io-homecontrol® to technologia dwukierunkowej, bezprzewodowej komunikacji radiowej, znajdująca się w wielu urządzeniach domowych oferowanych przez partnerskie marki, specjalizujące się w sektorze mieszkaniowym.

io logoio-homecontrol® zapewnia codzienny komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii dzięki większej skuteczności działania automatycznych lub napędzanych silnikami urządzeń domowych: okna dachowe, rolety, bramy, bramy garażowe, drzwi wejściowe, alarmy, sterowanie oświetleniem, systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji itd.

io-homecontrol® czyni urządzenia w pełni kompatybilnymi, niezawodnymi i bezpiecznymi.

 

Jakich korzyści dostarcza zastosowanie technologii io- homecontrol w Twoim domu?

 

 

Oszczędność energii.
Twój dom staje się bardziej dynamiczny po zainstalowaniu inteligentnych czujników Somfy: rolety i inne produkty osłonowe reagują automatycznie na zmianę pogody. Zimą rolety zamykają się na noc, dzięki czemu chłód nie dostaje się do środka, w ciągu dnia rolety się podnoszą i wpuszczają do pomieszczeń promienie słońca, aby maksymalnie dogrzać pomieszczenie w naturalny sposób.. Przeciętnie w ten sposób można zaoszczędzić ok. 800 kWh energii potrzebnej na ogrzewanie domu. Latem rolety i markizy chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem. Zapobiega to przegrzewaniu pomieszczeń i stwarza w nich przyjemny mikroklimat w czasie upałów. 

Ponadto instalując inne urządzenia io-homecontrol ® w swoim domu masz możliwość kontroli np. kosztów ogrzewania i klimatyzacji przez co cała instalacja staje się bardziej wydajna i energooszczędna.

Większy komfort.
Dzięki współpracy wielu producentów w zakresie automatyki domowej instalacja wykonana w technologii io-homecontrol ® przez wiele lat pozostanie rozwiązaniem optymalnym dla Twojego domu. Ponadto wygoda jaką zapewnia zastosowanie tego samego protokołu radiowego umożliwia systematyczną rozbudowę systemu. 

Większe bezpieczeństwo.
system io-homecontrol® łączy w sobie dynamiczną ochronę (sekwencje zamykania i blokowania drzwi, żaluzji i okien) z ostrzeżeniami statycznymi, z pełną koordynacją i automatyczną kontrolą na miejscu lub zdalnie. Ponadto radiowa wymiana informacji jest w 100% zabezpieczona 128-bitowym kluczem systemowym, który udaremnia wszelkie próby nieuprawnionego dostępu. Klucz szyfrujący jest inny dla każdej instalacji i zapewnia bezpieczeństwo równoznaczne z bezpieczeństwem transakcji bankowych.

Więcej informacji na naszej podstronie.