Rolety wielkogabarytowe

 

Rolety wielkogabarytowe do zastosowania wewnątrz jak i również na zewnątrz.

Masz ogromne okna których nie zasłoni zwykła roleta?

Jesteś dyrektorem szkoły i nie masz jak przysłonić okien w klasach?

W Twojej firmie słońce przeszkadza pracownikom osiągać lepsze wyniki?

 

Rolety wielkogabarytowe które posiadamy w naszej ofercie doskonale nadają się do zasłonienia wielkich powierzchni.

 

Rolety wielkogabarytowe zwane również roletami fasadowymi nadają się do zacieniania okien, przeszkleń elewacyjnych, a także wnęk i podcieni wewnątrz jaki i również na zewnątrz.

 

Profil dolny jest dociążony co powoduje naciąg tkaniny rolety. Opcjonalnie można zastosować zaczepy do dolnego profilu, pozwalające na bardzo mocne naprężenie tkaniny, które jest szczególnie istotne przy montażu rolet na zewnątrz.

Roleta może być umieszczona również na zewnątrz np. jako boczne zamknięcie ogródka w restauracji lub przydomowej altany ogrodowej.

Nasza roleta wielkogabarytowa może być wyposażona w wiele różnych rodzajów tkanin łącznie z przezroczystą tkaniną CRISTAL, specjalną folię PCV która w pewnym stopniu pełni rolę szyby.

 

Roleta wielkogabarytowa może być wyposażona w napęd elektryczny, sterowanie radiowe. Standardowo wyposażona w korbę i przekładnię.

 

Jedną z najważniejszych jej zalet to rozmiar który może wynosić nawet 500x600cm. Montaż „na zakładkę” pozwoli na zacienienie ogromnych powierzchni bez jakichkolwiek przerw.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

biuro@markiza.pl

tel. 531 555 313

 

Znajdujemy się w Rybniku oraz w Wodzisławiu Śląskim zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek.