Skip to content Skip to footer

Nowoczesne rolety wewnętrzne

Dobrze dobrana roleta okienna wewnętrzna – czyli wykonana z materiału roleta montowana w pomieszczeniach – to jednocześnie prawdziwy skarb i niezbędny element doskonale urządzonego domu. 

Odpowiednie osłonięcie okien od wewnątrz może dosłownie odmienić życie mieszkańców, znacznie zwiększając zarówno funkcjonalność, jak i walory estetyczne wnętrz.

W naszym sklepie znajdą Państwo ogromny wybór rolet, które stają się odpowiedzią na wszelkie potrzeby naszych Klientów w zakresie rolet wewnętrznych na okna. Łatwo dostosować je do stylu, w jakim jest urządzone wnętrze oraz usytuowania danego pomieszczenia, wielkości okien oraz innych parametrów technicznych. Jeśli chodzi o nowoczesne rolety wewnętrzne, ich kolory można dobrać tak, aby idealnie pasowały do wystroju wnętrza bądź też stanowiły jego główny element dekoracyjny, dodając mu charakteru.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Rolety wewnętrzne na okna – rodzaje

W naszych sklepach, które mieszczą się w Rybniku oraz Wodzisławiu Śląskim oferujemy aż sześć rodzajów funkcjonalnych i estetycznych rolet. Są to:

Oferujemy m.in. rolety, które są przeznaczone do montażu bezinwazyjnego, doskonałe zwłaszcza do szerokich okien i wnęk okiennych, rolety, które nie zasłaniają światła szyby, rolety idealne do okien nowych oraz takie, które z powodzeniem łączą funkcje rolety, firanki oraz zasłony. W niektórych przypadkach roletami można sterować pilotem, co podnosi komfort ich użytkowania.

Dostępne u nas rolety wewnętrzne materiałowe to także ogromny wybór kolorów, tkanin oraz elementów dodatkowych, np. kaset. Tylko przy roletach dzień-noc można wybierać spośród ponad 250 rodzajów tkanin, a oferowane przez nas rolety wolnowiszące to propozycja ponad 600 materiałów monochromatycznych oraz 250 we wzory. W naszych sklepach można również dobrać modele wyróżniające się wyjątkowymi właściwościami termicznymi, przeciwpalnymi oraz odbijającymi światło.

Rolety wewnętrzne na wymiar – profesjonalne doradztwo

Jeśli chodzi o nowoczesne rolety wewnętrzne, liczba dostępnych modeli z pewnością może przyprawiać o zawrót głowy. Jednak nie warto zwlekać ze zrobieniem pierwszego kroku, ale jak najszybciej przystąpić do działania i skontaktować się ze specjalistami od rolet wewnętrznych na wymiar. U nas cały proces – począwszy od doradztwa aż po dostarczenie i montaż gotowej rolety – jest wyjątkowo krótki. Jest profesjonalny i szybki, ponieważ nasi pracownicy są świetnymi fachowcami – nie tylko mają duże doświadczenie i gruntowną wiedzę techniczną, ale i nowoczesne narzędzia. Są elastyczni i dostępni, a na wizyty w domach bądź mieszkaniach klientów chętnie umawiają się również wieczorami. Przychodząc na pierwszą wizytę, mają próbnik materiałów i przyrządy odpowiednie do dokonania wszystkich niezbędnych pomiarów; po podpisaniu umowy usługa jest realizowana ekspresowo.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top