Rolety Wielkogabarytowe

Rolety wielkogabarytowe są roletami przeznaczonymi głównie dla budowli ze szklanymi ścianami, przy których szczególnie należy zadbać o odpowiednią ochronę pomieszczenia przed słońcem.
Jest to także idealne rozwiązanie dla placówek edukacyjnych, medycznych oraz innych budynków, w których komfort przebywania jest niezwykle ważny, a ich konstrukcja składa się w duże mierze z przeszklenia. Dzięki roletom wielkogabarytowym możemy zaciemnić pomieszczenie w minimalnym lub maksymalnym stopniu, w zależności od pożądanego efektu.
Roletę wielkogabarytową można zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

SUN SCREEN 103 / 89

Roleta fasadowa w kasecie 103 lub 89 mm przeznaczona do montażu we wnęce okiennej, muru lub montażu podtynkowego kasety.
Prowadnice boczne montuje się bezpośrednio do ściany / stolarki lub do wnęki.
Ponadto, prowadzenie boczne występuje w dwóch systemach do wyboru:
standardowym lub w systemie ZIP – tkanina dzięki zgrzanemu po bokach zamkowi jest prowadzona wewnątrz prowadnicy, dzięki czemu wyeliminowano prześwity boczne, a także łopotanie na wietrze.
Napęd Sun Screen jest wyłącznie elektryczny, a naciąg tkaniny grawitacyjny (dociążenie w profilu dolnym).
Maksymalna szerokość rolety wynosi 400 cm (Sun Screen 103) lub 200 (Sun Screen 89), natomiast wysokość maksymalna to 400 cm (Sun Screen 103) lub 275 cm (Sun Screen 89).

EOILIE

Roleta typu Eoilie może występować jako roleta fasadowa lub pionowa markiza, co oznacza, że sprawdza się zarówno w montażu wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Miejscem montażu jest sufit lub wnęka.
Główną zaletą rolety wielkogabarytowej Eoilie jest jej szerokość, która może sięgać nawet do 600 cm, bez żadnego prześwitu. Maksymalną wysokością rolety zamontowanej wewnątrz budynku jest 600 cm, natomiast w przypadku zewnętrznego montażu – 400 cm.

roleta_wielkogabarytowa
realizacje_eolie
altana-ogrodowa-ustron.7_f_