Żaluzje poziome

Tradycyjne żaluzje udoskonalone w ponadczasowy lub nowoczesny wygląd.
Dostępne w wersji aluminiowej (25, 16 lub 50 mm) oraz drewnianej (25 lub 50 mm).
W naszej ofercie znajdują się także żaluzje aluminiowe typu Venus – bardzo eleganckie i estetyczne o wyjątkowym designie.

Żaluzje aluminiowe

Aluminiowe żaluzje występują w tradycyjnej wersji 25 mm, 16 mm, lub w wersji zwiększonej – 50 mm.

Dużą zaletą tradycyjnych żaluzji 25 mm jest ich montaż, który nie wymaga naruszania ramy okiennej dzięki zastosowaniu instalacyjnych wieszaków bezinwazyjnych.
Większe żaluzje z lamelkami o szerokości 50 mm wymagają przykręcenia, jednakże dzięki temu nie musimy martwić się o ich stabilność.

Żaluzje Venus

Żaluzje aluminiowe typu Venus – bardzo eleganckie i estetyczne, nowoczesne osłony okienne. Występują w dwóch rozmiarach lamelek: 16 oraz 25 mm.
Ich wyjątkowość tkwi z w płaskiej kasetce, która nadaje żaluzjom oryginalnego wyglądu.
Bogata kolorystyka żaluzji Venus (kolory standardowe, drewnopodobne oraz performowane) pozwalają na idealne dopasowanie osłon do wystroju wnętrza.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane występują w formie klasycznej, laminowanej oraz bambusowej. Jest to produkt, który nie tylko zaciemnia pomieszczenia, ale i stanowi świetny element dekoracyjny. W ofercie dostępne są żaluzje drewniane o dwóch szerokościach lamelek: 25 i 50 mm.
Drewniane lamelki 25 mm wyglądają bardzo efektownie na oknach, natomiast żaluzje z większymi lamelkami – 50 mm – to świetne, nowoczesne rozwiązanie dla wnęk czy innych większych powierzchni.