Fotopanele okienne

Fotopanele okienne to nowoczesny zamiennik tradycyjnych firan. Fotopanele odmienią wystrój pomieszczenia w zaskakujący sposób. Mogą one stanowić główny punkt wystroju wnętrz lub ich dopełnienie.

FOTOPANEL
MONTAŻ Zawieszenie na karnisz
WYMIARY Indywidualny wymiar (jeden z wymiarów maksymalnie 148cm)
ZASTOSOWANIE Wewnętrzne
NADRUK Własny lub wybrany z bazy zdjęć
TECHNIKA DRUKU Sublimacja
RODZAJ MATERIAŁU Woal, flagowy, frotte, roletowy, podgumowany
GÓRNE WYKOŃCZENIE Tunel, lamówka, szelki
DOLNE WYKOŃCZENIE Tunel z obciążnikiem aluminiowym
BOCZNE WYKOŃCZENIE Obszycie materiału

Tunel

Szelki

Lamówka wzmacniająca

Łatwość montażu

Panele okienne przeznaczone są do zawieszenia na karniszu, dzięki czemu montaż jest łatwy i przyjemny.

Dowolność grafiki

Grafikę paneli można wybrać spośród naszej obszernej bazy zdjęć lub ze zdjęć własnych.

Nowoczesne rozwiązania

Nadruk powstaje na materiale dzięki technice sublimacji, przy czym pozostaje bezwonny oraz niezniszczalny. Nie należy martwić się także o alergię, gdyż nadruk sublimacyjny ma właściwości antyalergiczne.

Wybór materiału

W ofercie dostępnych jest pięć typów materiału: woal, flagowy, frotte, roletowy oraz podgumowany. Materiał woal zaciemnia pomieszczenie w 10-30%, flagowa tkanina zapewnia zaciemnienie w 15-35%, frotte oraz materiał roletowy to materiały, które chronią przed promieniami słonecznymi w 20-40%. Tkanina podgumowana zaciemnia pomieszczenie w 100%.

Wykończenie materiału

Materiał po bokach jest obszyty, dzięki czemu nie strzępi się i służy na lata. Dolna część panelu zakończona jest tunelem z dodatkową belką obciążającą wykonaną z aluminium, która sprawia, iż materiał się nie faluje. Obciążnik jest niewidoczny, ukryty w tunelu. Górna część osłony w standardzie wykończona jest tunelem o wysokości 4 cm, dostępne są także inne wykończenia, takie jak szelki lub lamówka wzmacniająca.