Markiza Basic – najmniejsza z możliwych

W ofercie firmy Markiza.pl do dyspozycji posiadamy kilka markizy tarasowe w kilku wariantach. W tym artykule chcemy skupić się na markizie Basic. W tym artykule postaramy się opisać najlepsze jej zalety oraz podstawowe dane techniczne.

BASIC – 500 x 250 cm

Na sam początek pod uwagę weźmiemy markizy tarasowe o nazwie BASIC, przedstawiając ogólne informacje na jej temat. Maksymalny możliwy jej wymiar to 500 x 250 cm, dzięki któremu można bezpiecznie używać jej na swoim tarasie. Markizy Basic są oferowane jako jedne z najmniejszych, które oferujemy dla Klientów. W przypadku montażu tej markizy, uchwyty boczne i rolkę z tkaniną montuje się bezpośrednio do fasady budynku, aczkolwiek uchwyty są uniwersalne, przez co można ją zamontować bezpośrednio do ściany ale również i do sufitu.

Markizę BASIC stosuje się zazwyczaj do zaciemnienia małych tarasów, a także balkonów. Możliwość ustawienia kąta pochylenia podczas montażu od niewielkiego spadku do prawie pionu umożliwia uzyskanie różnych konfiguracji ochrony przeciwsłonecznej. Ramiona z łańcuchem naciągowym pozwalają na uzyskanie maksymalnego wysięgu markizy na odległość 250 cm. Profil przedni wyposażony jest w rynnę odprowadzającą wodę opadową na boki.

Sterowanie tradycyjne odbywa się za pomocą korby, aczkolwiek za dodatkową opłatą można zastosować naszą automatykę do zdalnego sterowania.

Nasze markizy tarasowe