Moskitiera drzwiowa

Tradycyjna moskitiera drzwiowa występuje w dwóch wariantach: otwieranej na zawiasach oraz w typie Modern. Produkt składa się z aluminiowych profili drzwiowych oraz z siatki (w kolorze szarym lub czarnym). Jest wygodny w użyciu, chroni pomieszczenia przed niechcianymi insektami, przy czym nie zasłania widoczności w świetle drzwi.

Moskitiera w postaci drzwi na zawiasach, świetnie chroniąca przed insektami. Standardowo składa się z ramki aluminiowej oraz siatki z włókna szklanego. Opcjonalnie za dopłatą siatka aluminiowa, stalowa lub przeciwpyłkowa.

Dużą zaletą produktu, która zainteresuje posiadaczy zwierząt, jest możliwość wykonania przejścia dla pupili w trzech wymiarach do wyboru, dla zwierząt małych, średnich oraz dużych.

Do wyboru szeroka gama kolorów ramek: biały, antracyt, czekoladowy brąz, ciemny brąz, orzech, złoty dąb, a także w strukturze drewnopodobnej takiej jak: mahoń, orzech, winchester oraz złoty dąb.

Moskitiera drzwiowa – typ Modern. To, co wyróżnia moskitierę na tle pozostałych, to możliwość zamontowania tzw. wykopu, czyli wzmocnienia. Ramki dostępne w kolorach: antracyt, biały, ciemny brąz oraz drewnopodobnych: orzech, złoty dąb.