Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Plisy owalne i trójkątne

Okna w nietypowych kształtach, często stanowią wyzwanie, jeśli chodzi o dobór odpowiednich osłon okiennych. Nasze plisy są tak projektowane i dostosowywane, aby idealnie pasować do każdego okna, niezależnie od jego formy.

Profile plis wykonane są z aluminium. Zsuwanie odbywa się od dołu lub od góry. W niektórych modelach zsuwanie możliwe jest jedynie od dołu do góry. Plisę steruje się za pomocą sznurka lub uchwytu.

Montaż plis zależny jest od modelu. Większość modeli jest montowanych poprzez przykręcenie, jednakże niektóre opcje mogą być także montowane bezinwazyjnie. Po złożeniu plisy zajmują mało miejsca.

Ważną zaletą plis, która wyróżnia je na tle rolet, jest możliwość prania produktu.

Okna o nietypowym kształcie? Żaden problem!

Plisy są produktem, który dzięki najnowszym technologiom jesteśmy w stanie wykonać w wielu kształtach. Taką plisę można zamontować na oknie ściennym jak i dachowym, zapewniając sobie osłonę również w pokojach z takimi przeszkleniami

MONTAŻbezinwazyjny lub przykręcany
KASETAbrak
ZAKOŃCZENIEbelka aluminiowa
STEROWANIEuchwyt lub sznurek
KOLORYbiały, srebrny, brąz, kość słoniowa, antracyt, czarny, anodowe i drewnopodobne
Odwiedź nas!

Jeśli masz nietypowe okna i szukasz wyjątkowych rozwiązań, skonsultuj się z naszymi ekspertami. Chętnie doradzimy Ci w wyborze odpowiednich plis, które podkreślą unikalność Twojego wnętrza. 

Go to Top