Markizy

Markizy są uniwersalną ochroną przeciwsłoneczną. Ponadto dzięki markizom możliwe jest regulowanie temperatury oraz nasłonecznienia wybranych miejsc.
Jest to produkt odpornym nie tylko na promienie słoneczne, ale także na opady oraz inne warunki atmosferyczne, przed którymi chcemy się ochronić.
Markizy dostępne w naszej ofercie łączą ze sobą funkcjonalność, wygodę oraz design na najwyższym poziomie.

Tarasowe

Markiza tarasowa to najpopularniejsza zewnętrzna ochrona przed słońcem. Tarasowe markizy sprawdzają się w zastosowaniu zarówno domowym, jak i komercyjnym.

Kasetowe

Markiza kasetowa to markiza tarasowa wzbogacona o ochronną kasetę, zabezpieczającą zwinięty materiał przed czynnikami atmosferycznymi.

Ogrodowe

Markiza ogrodowa jest ochroną wolnostojącą, która gwarantuje zacienienie miejsca pośrodku ogrodu. Sprawdza się nie tylko w ogrodach przydomowych, ale także przy barach czy np. basenach.

Dachowe

Ogrody zimowe czy szklane przybudówki są świetnym sposobem dla uzyskania dodatkowej przestrzeni połączonej z naszym domem. Dzięki markizom dachowym możliwe jest zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz przeszklonych pomieszczeń.

Pergole

Pergole to wyjątkowe markizy, posiadające prowadnice boczne, a także podpory przednie. Dzięki tym elementom są one w dużym stopniu odporne na takie warunki atmosferyczne jak silny wiatr oraz deszcz.

Fasadowe

Fasadowe markizy balkonowe to idealny sposób na ochronę przed promieniami słonecznymi oraz przed wiatrem. Markizy te świetnie strzegą także naszej prywatności.