Skip to content Skip to footer

Markizy bez kasety

Markizy bez kasety charakteryzują się lekkością i łatwością instalacji, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla tarasów, ale również balkonów oraz zewnętrznych części lokali gastronomicznych.

Konstrukcja markiz bez kasety obejmuje widoczną belkę z materiałem, co jest korzystne w miejscach z ograniczoną przestrzenią na instalację, ponieważ nie posiadają one dodatkowej osłony belki (tzw. kasety). Dzięki temu, markizy te są doskonałym wyborem tam, gdzie przestrzeń montażowa jest na wagę złota. Markizy bez kasety występują w modelach z napędem ręcznym jak również z napędem elektrycznym (z opcjonalną korbą awaryjną). Zaś dzięki szerokiej gamie dostępnych modeli, każdy klient może znaleźć markizę na wymiar, która idealnie odpowiada jego potrzebom.
Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Markiza tarasowa Australia posiada konstrukcję opierającą się na kwadratowej belce nośnej. Dzięki temu, można instalować ją nawet na niewielkiej przestrzeni montażowej. Wykonywana w dużych szerokościach posiada dodatkowe wzmocnienie rury nawojowej.

Markiza Malta dzięki swojej lekkiej konstrukcji jest dobrym rozwiązaniem tam gdzie występuje obawa o stosowanie większych obciążeń, a materiał po zwinięciu nie jest bezpośrednio narażony na działanie czynników atmosferycznych.

Standardowo występuje w opcji bez kasety, z możliwością uzupełnienia o praktyczny daszek osłaniający zwiniętą tkaninę. A jeśli zależy Ci na większej prywatności istnieje możliwość zastosowania falbany z niezależnym napędem ręcznym oraz max. wysokością materiału 120 cm.

Lekka aluminiowa konstrukcja markizy jest praktycznym rozwiązaniem, które można uzupełnić o estetyczny daszek, osłaniający zwiniętą tkaninę lub dodatkowe zabezpieczenie w postaci podpór teleskopowych (zwiększających zabezpieczenie przez porywami wiatru).

Markiza Linea to klasyczny model markizy tarasowej z belką montażową i ramionami przegubowymi. Stosowana jest do zacieniania średnich powierzchni max. 63 m2 z możliwością montażu ściennego, sufitowego lub do krokwi dachowych.

Markiza Gold to markiza tarasowa z ramionami przegubowymi, kwadratową belką montażową 40×40 mm i wysięgiem maksymalnym 400 cm. W przypadku markiz o szerokości przekraczającej 600 cm, standardowo montowany jest napęd elektryczny.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top