Skip to content Skip to footer

Bramy garażowe ROLOWANE

Bramy rolowane to idealne rozwiązanie dla obiektów o utrudnionych warunkach zabudowy, jak również dla miejsc, w których szczególnie zależy nam na oszczędności przestrzeni. Produkowane na indywidualne zamówienie i dostosowywane do potrzeb klienta.

Stanowią one alternatywę dla bram segmentowych. To, co je wyróżnia to pancerz, który w całości zawija się na rurę ukrytą w skrzynce nawojowej. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby poświęcania stropu w obiekcie na system prowadnic obecny w branie segmentowej.

Zastosowanie automatu umożliwia wygodne wjechanie pojazdem do garażu bez jego opuszczania, co stanowi dodatkową zaletę zwłaszcza podczas złych warunków atmosferycznych. Brama rolowana otwierana jest za pomocą stacyjki kluczowej lub pilota. W przypadku braku zasilania elektrycznego bramę otwiera się ręcznie, za pomocą korby.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Brama garażowa rolowana

Brama rolowana posiada profil o wysokości 77 mm i grubości 18 mm zbudowany z wysokogatunkowych blach aluminiowych lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. Brama posiada uszczelki szczotkowo-gumowe w prowadnicach pionowych oraz profil gumowy w dolnym panelu, które obniżają utratę ciepła z garażu, a także tłumią hałas.

GRUBOŚĆ PANELU 18 mm
WYPEŁNIENIE pianka poliuretanowa
SPOSÓB OTWIERANIA pionowo do góry
WYMIARY Indywidualny wymiar
ELEMENTY BUDOWY pancerz bramy, prowadnice pionowe, skrzynka nawojowa
ZABEZPIECZENIA fotokomórki, hamulec intencyjny, zabezpieczenie krawędziowe
OBSŁUGA automatyczna
DODATKOWE WYPOSAŻENIE profile przeszklone, profile z okienkami, profile wentylacyjne, profile z kratkami wentylacyjnymi
Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top