Skip to content Skip to footer

Bramy garażowe ROLOWANE

Bramy rolowane to idealne rozwiązanie dla obiektów o utrudnionych warunkach zabudowy, jak również dla miejsc, w których szczególnie zależy nam na oszczędności przestrzeni. Produkowane na indywidualne zamówienie i dostosowywane do potrzeb klienta.

Stanowią one alternatywę dla bram segmentowych. To, co je wyróżnia to pancerz, który w całości zawija się na rurę ukrytą w skrzynce nawojowej. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby poświęcania stropu w obiekcie na system prowadnic obecny w branie segmentowej.

Zastosowanie automatu umożliwia wygodne wjechanie pojazdem do garażu bez jego opuszczania, co stanowi dodatkową zaletę zwłaszcza podczas złych warunków atmosferycznych. Brama rolowana otwierana jest za pomocą stacyjki kluczowej lub pilota. W przypadku braku zasilania elektrycznego bramę otwiera się ręcznie, za pomocą korby.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Brama garażowa rolowana

Brama rolowana posiada profil o wysokości 77 mm i grubości 18 mm zbudowany z wysokogatunkowych blach aluminiowych lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. Brama posiada uszczelki szczotkowo-gumowe w prowadnicach pionowych oraz profil gumowy w dolnym panelu, które obniżają utratę ciepła z garażu, a także tłumią hałas.

GRUBOŚĆ PANELU 18 mm
WYPEŁNIENIE pianka poliuretanowa
SPOSÓB OTWIERANIA pionowo do góry
WYMIARY Indywidualny wymiar
ELEMENTY BUDOWY pancerz bramy, prowadnice pionowe, skrzynka nawojowa
ZABEZPIECZENIA fotokomórki, hamulec intencyjny, zabezpieczenie krawędziowe
OBSŁUGA automatyczna
DODATKOWE WYPOSAŻENIE profile przeszklone, profile z okienkami, profile wentylacyjne, profile z kratkami wentylacyjnymi

Brama garażowa rolowana do domu

Bramy rolowane są doskonałym rozwiązaniem do miejsc, gdzie metraż jest ograniczony, a oszczędność miejsca – kluczowa. Są zwykle produkowane na zamówienie, tak aby mogły być jak najlepiej dobrane do potrzeb klienta i specyfiki danej lokalizacji. Oferowane przez nas bramy roletowe charakteryzują się funkcjonalnością, kompaktowymi rozmiarami i estetycznym wyglądem. To połączenie stylu i efektywności sprawia, że są doskonałym wyborem zarówno pod względem praktycznym, jak i wizualnym.

Drzwi garażowe roletowe – specyfikacja

Bramy garażowe roletowe stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych bram segmentowych i dwuskrzydłowych. Ich cechą charakterystyczną jest pancerz, który całkowicie nawija się na rurę umieszczoną w skrzynce nawojowej. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma konieczności montażu systemu prowadnic na suficie, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń wewnątrz obiektu. Montaż automatyki, szczególnie zalecany, umożliwia wygodny wjazd do garażu bez konieczności wysiadania z pojazdu. Wystarczy nacisnąć przycisk, by nastąpiło otwarcie bramy. Co więcej, w przypadku braku zasilania brama garażowa zwijana może zostać podniesiona za pomocą korby, co gwarantuje niezawodność tego rozwiązania.

Brama rolowana garażowa – montaż

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu bram garażowych rolowanych i nie tylko. Oferujemy kompleksową obsługę – od doradztwa po instalację bramy. Oto jak przebiega ten proces:

  1. Pomiar i konsultacja na miejscu – nasz technik przeprowadza oględziny i odpowiednie pomiary w miejscu, gdzie ma zostać zainstalowana brama roletowa. Prezentuje szereg opcji technicznych i estetycznych, spośród których klient wybiera swój ulubiony.
  2. Wycena – na spotkaniu klient zostaje zapoznany z ceną, a koszt wszystkich komponentów i czynności zostaje odpowiednio zarysowany.
  3. Sporządzenie umowy – współpracę możemy nawiązać bezpośrednio u klienta albo w naszej siedzibie w Rybniku lub Wodzisławiu Śląskim.
  4. Montaż i dalszy serwis – po dogadaniu szczegółów i dokonaniu zapłaty nasi specjaliści zjawiają się na miejscu w dogodnym dla klienta terminie i montują drzwi roletowe do garażu. W ofercie mamy także serwis oraz pełne wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek problemów. Nasze bramy rolowane są też objęte dwuroczną gwarancją producenta.

Brama garażowa rolowana – cena

Ceny bram garażowych rolowanych wahają się od 4 tys. złotych za sztukę z montażem. W naszej ofercie znajdziesz produkty sprawdzone i odznaczające się wysoką jakością wykonania. Oprócz tego dostarczamy też bramy garażowe rolowane na zamówienie, w wielu wariantach kolorystycznych. Działamy w okolicy Rybnika i Wodzisławia Śląskiego. To właśnie na terenie województwa śląskiego oferujemy klientom kompleksowy montaż bram rolowanych i pełną, profesjonalną obsługę.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top