Skip to content Skip to footer

Nowoczesne rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne to nie tylko praktyczny, ale także atrakcyjny sposób na oprawę okien. Pozwalają użytkownikowi swobodnie regulować ilość światła w pomieszczeniu.

Dzięki szerokiej gamie produktów uzyskasz dodatkowy efekt dekoracyjny uzupełniający wystrój każdego wnętrza. Od trzydziestu lat dobieramy najlepsze rozwiązania okienne dla naszych klientów. Doświadczenie i pasja pozwalają nam zrealizować każdą wizję. Sprawdź, jak sprostamy Twoim oczekiwaniom!

Nasze osłony okienne są nie tylko atrakcyjne wizualnie. W konstrukcji nowoczesnych rolet wewnętrznych liczy się przede wszystkim jakość ich wykonania. To ona decyduje o ich trwałości przez wiele lat. 

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Modne i praktyczne rolety wewnętrzne

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę produktów, podążając za trendami rynkowymi i oczekiwaniami klientów. Proponujemy rolety wewnętrzne na okna w różnych stylach – od rolet mini po rolety rzymskie i dachowe. Dzięki temu odpowiadamy niemal na każdą potrzebę związaną z oprawą okien w domach, mieszkaniach czy miejscach pracy.

Oferujemy dziesiątki dostępnych wzorów rolet wewnętrznych na wymiar. To powoduje, że bez trudu dostosujemy je do stylu, w jakim urządzone jest wnętrze, ale także do warunków technicznych, takich jak choćby wielkość pomieszczenia czy samych okien. Zadbamy o to, aby roleta okienna wewnętrzna była nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale też dekoracją nadającą charakteru otoczeniu.

Ponadto nasi klienci mogą wybierać spośród modeli wykonanych z materiałów:

  • o specjalnych właściwościach termicznych,
  • niepalnych,
  • odbijających światło.

Oferujemy bezpieczny montaż rolet wewnętrznych. Nasze nowoczesne rolety wewnętrzne mogą być również obsługiwane pilotem. Jeśli zdecydujesz się na takie komfortowe rozwiązanie, Twoja osłona okienna zyska jeszcze bardziej praktyczny wymiar.

Rodzaje rolet wewnętrznych na okna

W naszych salonach w Wodzisławiu Śląskim i Rybniku oferujemy 10 typów rolet wewnętrznych:

Nasze rolety wewnętrzne na wymiar są dostępne w szerokim zakresie modeli, ale także kolorów i tkanin. Dobierzesz też do nich wiele praktycznych dodatków. Możesz wybierać spośród wielu odmian materiałów monochromatycznych. Jeśli chcesz stworzyć jeszcze bardziej oryginalną oprawę okna, czeka na Ciebie różnorodność tkanin we wzory.

Jak zamówić rolety wewnętrzne?

Przyjęliśmy model pracy, dzięki któremu możemy doskonale zrozumieć oczekiwania klienta. Także on sam czuje się bezpiecznie w trakcie realizacji zamówienia. 

Pierwszym krokiem jest spotkanie w docelowym miejscu montażu rolet wewnętrznych i dokładny pomiar okien. Specjalista od montażu jest jednocześnie odpowiedzialny za przedstawienie oferty. Już podczas pierwszej wizyty otrzymasz próbniki tkanin i kolorów, ale także wstępną wycenę usługi. Na Twoje życzenie możemy od razu podpisać umowę. Po opłaceniu zaliczki do zamówienia wystarczy już umówić się na dogodny termin montażu rolet.

Rolety wewnętrzne na wymiar – profesjonalne doradztwo

W markiza.pl kierujemy się przede wszystkim komfortem i preferencjami klienta. Spotkanie możemy zorganizować nawet poza standardowymi godzinami pracy.

Sprzedajemy nowoczesne rolety wewnętrzne, a wybierając usługi markiza.pl, możesz liczyć także na profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy to fachowcy z dużym doświadczeniem i wiedzą techniczną.

Odwiedź jeden z naszych sklepów na Śląsku lub przejrzyj ofertę online i sprawdź, które produkty trafiają w Twoje potrzeby! Jesteśmy do twojej dyspozycji również wtedy, gdy zechcesz uzyskać poradę lub zapytać o szczegóły współpracy.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top