Skip to content Skip to footer

Żaluzja pozioma to atrakcyjna alternatywa dla rolet. Dzięki niej możesz dostosować naświetlenie pomieszczenia ściśle do swoich potrzeb i poczucia komfortu. Od trzydziestu lat działamy w branży i doceniamy ponadczasowość poziomych żaluzji do okien. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wariantów tych osłon. Nie tylko zamontujemy wybrane żaluzje, ale także podpowiemy rozwiązania, które sprawdzają się najlepiej.

Żaluzje poziome do domu – połączenie jakości z designem

Osłona okienna to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza. Pełni przy tym praktyczną funkcję – zapewnia prywatność, kiedy zechcesz, i gwarantuje odpowiedni dostęp do światła. Żaluzje poziome dają szerokie możliwości jego regulacji. Nic dziwnego, że wciąż cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Oferujemy żaluzje do okien, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, nawet w bardziej wymagających warunkach. Postawiliśmy na przemyślane rozwiązania, które wpływają nie tylko na wygodę użytkowania, ale i  na efekt wizualny żaluzji poziomych.

Żaluzja pozioma bambusowa powstaje ze sprasowanej trawy bambusa. Dzięki temu poszczególne lamele są niemal o połowie cieńsze od tradycyjnych – nadaje to pomieszczeniu dodatkową lekkość. Żaluzje poziome wewnętrzne z aluminium są z kolei odporne na wilgoć. Zaproponujemy Ci ten model, jeśli szukasz trwałej i skutecznej osłony okiennej do kuchni czy łazienki. 

Jeśli natomiast cenisz ciepły klimat we wnętrzu i chcesz wzmocnić ten efekt za pomocą żaluzji poziomych, mamy w zanadrzu wariant drewniany. Sprawdzi się również w nowoczesnych minimalistycznych przestrzeniach, w których jako pierwszy będzie przyciągał uwagę. 

Co zyskasz, zamawiając żaluzje poziome na wymiar?

W markiza.pl dobierzemy żaluzje do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki zgodnie z Twoimi preferencjami. Chodzi nie tylko o wybór koloru czy materiału wykonania lameli. 

Nasze produkty występują w różnych wariantach jeśli chodzi o rozmiar czy mechanizm działania. Podczas pierwszego spotkania pokażemy Ci drabinki sznurkowe i taśmowe, które połączymy z wybranymi przez Ciebie lamelami.

Poza ekspresową realizacją zamówienia zyskasz także fachowe doradztwo – niezależnie od tego, czy spotkamy się w jednym z naszych salonów, czy skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo.

Sprawdź, jak działamy

W markiza.pl stawiamy przede wszystkim na elastyczność wobec potrzeb klienta i przejrzystość warunków współpracy. Podczas pierwszego spotkania na miejscu zbierzemy niezbędne wymiary i przedstawimy próbniki. 

Po zaakceptowaniu wyceny jeszcze tego samego dnia możemy podpisać umowę i rozpocząć realizację zamówienia. Obawiasz się, że nie uda nam się zgrać terminów? Nie ma czego! Pojawimy się u Ciebie nawet poza standardowymi godzinami pracy.

Jeśli szukasz inspiracji lub wiesz, czego chcesz, ale potrzebujesz zaufanego fachowca – napisz do nas lub zadzwoń! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie skrojone na Twoje potrzeby!

Go to Top