Skip to content Skip to footer

Rolety wewnętrzne W KASECIE

Rolety w kasecie to rozwiązanie w dziedzinie osłon okiennych, cechujące się konstrukcją, która nie zasłania światła szyby.

Są niezwykle funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu, a dostępne estetyczne kasety występują w różnorodnych kształtach, kolorach i specjalizacjach zastosowania. Dodatkowo chronią materiał rolety oraz ułatwiają prace przy myciu okien.

Poniżej przestawiamy modele rolet, które dostępne są również w wersji kasetowej. Warto pamiętać, że osprzęt również można dopasować do kolorystyki okna lub własnych inspiracji.

KLIKNIJ W OKIENKO A POZNASZ SZCZEGÓŁY KAŻDEJ Z NICH.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BAMAR 5

Roleta wewnętrzna Bamar 5 to roleta w kasecie w kształcie kwadratu. Montaż rolety odbywa się poprzez bezinwazyjne zawieszenie na wieszakach na ramie okiennej, przyklejenie rolety do ramy okiennej lub przykręcenie na klipach. Zarówno kaseta, jak i prowadnice wykonane są z aluminium.

BAMAR 7

Bamar 7 to roleta o okrągłym profilu górnym wykonanym z aluminium. Montaż możliwy jest w trzech wariantach: bezinwazyjne zawieszenie rolety na wieszakach, przyklejenie lub przykręcenie na klipach. Roleta przeznaczona jest do materiałów o maksymalnej szerokości 200 cm.

 

BAMAR 11

Roletę typu Bamar 11 odróżnia od pozostałych rolet w kasecie mechanizm oraz sposób sterowania. W przypadku tej rolety występuje wygodny mechanizm sprężynowy, który samoczynnie zwija się do kasety. Sterowanie natomiast odbywa się za pomocą uchwytu.

BAMAR 19

Bamar 19 jest roletą dla małych okien do wysokości około 1 metra. Składa się z kasetki PVC oraz prowadnic PVC, występujących w formie całej lub składanej. Montaż możliwy jest w trzech wariantach: przywieszenie, przyklejenie oraz przykręcenie.

BAMAR 27

Bamar 27 to roleta wolnowisząca w aluminiowej kasecie bez prowadnic bocznych. Może być przeznaczona do przysłaniania dużych powierzchni. Roleta Bamar 27 MAX to największa roleta. Maksymalna szerokość materiału dla tego modelu wynosi 330 cm.

BAMAR 39

Dużą zaletą jest konstrukcja systemu, która nie zasłania światła szyby. Rolety są bardzo funkcjonalne, a ich konserwacja jest bardzo łatwa. W przypadku drewnopodobnej kasetki prowadnice całe wykonywane są pod jej kolor. Sterowanie odbywa się za pomocą grubego łańcuszka z gęsto rozmieszczoną kulką.

BAMAR 49

Innowacyjny system BAMAR-49 został stworzony z myślą o zachowaniu pełnej przejrzystości szyby. Bardzo dobrze wpasowuje się do okien z wysokością około 1,50 metra. Prowadnice boczne zapewniają całkowite zasłonięcie szczelin, dzięki czemu promienie słoneczne nie przedostają się do wnętrza.

BAMAR 50

To system przeznaczony do zasłaniania większych obszarów za pomocą różnorodnych tkanin. Roleta sterowana za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Posiada również dwuczęściową aluminiową kasetę: część tylna to szyna montażowa (może być wykorzystywana oddzielnie), w połączeniu z drugą przednią częścią stworzy nam kasetę o kwadratowym profilu.

BESTA NAOKIENNA

Roleta besta naokienna wykonana jest w kasecie aluminiowej lub PCV. Prowadnice boczne, także są do wyboru w dwóch wariantach: aluminium lub PCV. Bestę wśród rolet w kasecie wyróżnia możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego – fix’a.

KOMBI BESTA

Ten typ rolety występuje wyłącznie w modelu typu dzień-noc. To roleta w kasecie aluminiowej z prowadnicami lub systemem żyłkowym. Dużym atutem rolety jest również możliwość jej bezinwazyjnego montażu. Roleta Kombi Besta to połączenie kasety i systemu żyłkowego.

MGS

Roleta wewnętrzna MGS to rozwiązanie zarówno bez kasety jak i z półkasetą, co oznacza, że jej zwinięty materiał jest elegancko ukryty w kompaktowej obudowie. Roleta MGS została stworzona z myślą o dużych oknach, oferując funkcjonalność dla szerokości do 300 cm. Dzięki temu możesz cieszyć się optymalnym zacienieniem nawet w obszernych przestrzeniach.

DACHOWA

W naszej ofercie znajdują się rolety pasujące na okna Velux, Fakro, Roto oraz Okpol. W roletach stosowany jest mechanizm sprężynowy oraz hamulec, dzięki którym materiał jest odpowiednio naprężony, a roleta blokowana jest w każdym położeniu.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top