Rolety w kasecie

Rolety w kasecie są nowoczesnym rozwiązaniem osłon okiennych. Dużą zaletą jest konstrukcja systemu, która nie zasłania światła szyby.
Rolety są bardzo funkcjonalne, a ich konserwacja jest bardzo łatwa. Estetyczne kasety występują w wielu kształtach, kolorach oraz specjalizacjach zastosowania.

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzai materiałów, ponad 600 tkanin jednobarwnych i ponad 250 ze wzorami, a w tym materiały od prześwitujących do zaciemniających pomieszczenie w 100%.
W szerokim zakresie materiałów znajdują się te tradycyjne, jak i materiały z właściwościami termicznymi, odbijającymi światło czy nawet trudnopalnymi.

bamar 5 aluminium

Bamar 5

Bamar 5 to roleta w kasecie w kształcie kwadratu.
Zarówno kaseta, jak i prowadnice wykonane są z aluminium. Do prowadnic dołączone są zaślepki, aby zakryć ostre zakończenia oraz dla zwiększenia estetyki rolety.
Montaż rolety odbywa się poprzez bezinwazyjne zawieszenie na wieszakach na ramie okiennej, przyklejenie rolety do ramy okiennej lub przykręcenie na klipach.
Bamar 5 występuje w kolorach: biały, antracyt, czarna anoda, patyna anoda, satyna anoda, srebrna anoda oraz złota anoda.
Sterowanie materiałem odbywa się za pomocą grubego i gęstego łańcuszka.

bamar 7 b7

Bamar 7

Bamar 7 to roleta o okrągłym profilu górnym wykonanym z aluminium.
Prowadnice boczne rolety mogą być z PCV lub aluminium. W przypadku PCV prowadnice występują w formie całej lub składanej. Składa prowadnica jest prostsza w montażu oraz pozwala na łatwe czyszczenie, co jest szczególnie cenną zaletą dla alergików.
Montaż rolety Bamar 7 jest możliwy w trzech wariantach: bezinwazyjne zawieszenie rolety na wieszakach, przyklejenie lub przykręcenie na klipach.
Podstawowe kolory rolety to biały brąz i srebrny, są jednak one uzależnione od tego, czy roleta wykonana jest z pcv, czy aluminium.
Sterowanie materiału rolety umożliwia solidny łańcuszek.
Roleta przeznaczona jest do materiałów o maksymalnej szerokości 200 cm.

bamar 39 biala b39

Bamar 9, 19, 39, 49

Bamar 9, 19, 39 oraz 49 składają się z kasetki PCV, oraz prowadnic, podobnie jak w przypadku Bamar 7, aluminiowych bądź PCV. Prowadnice PCV i w tym wypadku występują w formie całej lub składanej. Składana prowadnica jest prostsza w montażu oraz pozwala na łatwe czyszczenie, co jest szczególnie cenną zaletą dla alergików.

Kasetka rolety występuje w kolorach: biały, brąz, szary oraz w kolorach drewnopodobnych (Bamar 39 i 49).
Prowadnice składane mają kolor biały, natomiast prowadnice w całości możliwe są do wykonania w kolorze białym, szarym, brązowym.
W przypadku drewnopodobnej lub antracytowej kasetki Bamar 49 – prowadnice całe wykonywane są pod jej kolor. Podobnie w przypadku drewnopodobnej kasetki Bamar 39.
Sterowanie odbywa się za pomocą grubego łańcuszka z gęsto rozmieszczoną kulką.

Bamar 9 to roleta przeznaczona głównie dla standardowych okien.
Bamar 19 jest roletą dla małych okien (do wysokości ok. 1 m).
Bamar 39 dzięki większej kasecie świetnie sprawdza się w przypadku rolet balkonowych.
Bamar 49 bardzo dobrze wpasowuje się do okien mniejszych (do wysokości ok. 1,50.)

Montaż owych rolet także możliwy jest w trzech wariantach: przywieszenie rolety na wieszakach na ramę okienną, przyklejenie do ramy okiennej oraz przykręcenie na klipach.

bamar 11 fioletowy

Bamar 11

Roletę typu Bamar 11 odróżnia od pozostałych rolet w kasecie mechanizm oraz sposób sterowania. W przypadku tej rolety występuje wygodny mechanizm sprężynowy, który samoczynnie zwija się do kasety. Sterowanie natomiast odbywa się za pomocą uchwytu.
Na roletę składa się aluminiowa kaseta oraz aluminiowe prowadnice boczne.
Produkt montuje się przyklejając go do ramy okiennej.
Standardowe kolory rolety to biały, brąz oraz kolor srebrny.
W przypadku mechanizmu Bamar 11, możliwe jest połączenie dwóch rolet na oknie jednym kompletem prowadnic.

besta naokienna biala

Besta naokienna

Roleta besta naokienna wykonana jest w kasecie aluminiowej lub PCV. Prowadnice boczne, także są do wyboru w dwóch wariantach (aluminium lub PCV).
Roleta może być zawieszona na bezinwazyjnych wieszakach, przyklejona lub przykręcona.
Bestę wśród rolet w kasecie wyróżnia możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego – fix’a. Standardowe kolory rolety to biały, brąz oraz (w przypadku aluminium) antracyt. Dodatkowo roleta może zostać wykonana w kolorach drewnopodobnych.

besta przyszybowa czerwona szara

Besta przyszybowa

Besta przyszybowa jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy przy oknie nie ma na tyle miejsca, aby zastosować tradycyjną roletę. Besta przyszybowa montowana jest w świetle szyby, do której ściśle przylega. Kaseta może być wykonana z aluminium lub PCV. Roletę można zamontować przyklejając ją lub przykręcając. Roleta wykonywana jest w kolorach: biały, brąz oraz w kolorach drewnopodobnych.
Besta przyszybowa występuje w wersji bez prowadnic lub z prowadnicami wykonywanymi pod kolor wybranej kasetki.