Skip to content Skip to footer

Rolety zewnętrzne

Bezpieczeństwo, spokój, izolacja oraz harmonia – to, czego oczekujemy od naszych domów. Dzięki roletom zewnętrznym, osiągnięcie tych wartości jest na wyciągnięcie ręki.

ROLETA ZEWNĘTRZNA to jeden produkt, który zawiera w sobie wiele zalet. Zawiera w sobie to, co cenimy najbardziej. Funkcję antywłamaniową, ochronną, termoregulacyjną, oszczędnościową, akustyczną oraz estetyczną.

W naszej ofercie posiadamy rolety zewnętrzne czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie – Aluprof – stawiającego na pierwszy plan jakość oferowanych produktów.

A jeśli posiadasz już rolety zewnętrzne i wymagają PILNEJ NAPRAWY – jesteśmy gotowi, by Ci pomóc! Nasze działania obejmują również naprawę rolet zewnętrznych.

Dopasujemy produkt lub umówimy naprawę

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Standard

Są najbardziej popularnym rodzajem, ze względu na uniwersalność montażu także w istniejących już budynkach. Montaż do elewacji lub do wnęki okiennej. Skrzynka jest w kształcie standard, owal lub półowal. Istnieje możliwość zastosowania dodatkowych zabezpieczeń np. zamka, blokady itp.

MONTAŻ na wnękę, do wnęki
SKRZYNKA widoczna
STEROWANIE ręczne, elektryczne: na pilota, przełącznik lub WiFi
KOLORY standard: biały, srebrny, szary, ciemny i jasny beż, brąz, ciemny brąz, antracyt, biały kremowy, kość słoniowa
drewnopodobne: ciemne i jasne drewno, mahoń, dąb złoty i bagienny, orzech, winchester
extra: żółty, czerwony, zielony, jodła, niebieski, bordo, czarny
dane techniczne

Integro

Najczęściej stosowane są w nowopowstałych budynkach lub przed ociepleniem, ze względu na możliwość estetycznej zabudowy skrzynki (ocieplenie), pamiętając o dostępie do dolnej klapy rewizyjnej. Możliwość  zastosowania dodatkowych zabezpieczeń np. zamka, blokady itp.

MONTAŻ podtynkowo
SKRZYNKA niewidoczna
STEROWANIE ręczne, elektryczne: na pilota, przełącznik lub WiFi
KOLORY standard: biały, srebrny, szary, ciemny i jasny beż, brąz, ciemny brąz, antracyt, biały kremowy, kość słoniowa
drewnopodobne: ciemne i jasne drewno, mahoń, dąb złoty i bagienny, orzech, winchester
extra: żółty, czerwony, zielony, jodła, niebieski, bordo, czarny

W domu chcesz czuć bezpieczeństwo, spokój i harmonię? Doskonale to rozumiemy! Rolety zewnętrzne to jeden z tych elementów wyposażenia, które chronią domowników, ale także zapewniają komfort termiczny i akustyczny. W naszej ofercie rolet okiennych zewnętrznych znajdziesz rozwiązania od sprawdzonych producentów i materiały najwyższej jakości. Zobacz, co możemy Ci zaproponować!

Rolety zewnętrzne – stawiamy na trwałość i estetykę

Rolety okienne zewnętrzne sprawdzają się zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach w bloku czy kamienicy. Rolety zewnętrzne balkonowe spełniają równie ważną funkcję co te zamontowane na parterze domu. Przede wszystkim chronią przed:

 • spojrzeniami z zewnątrz, 
 • zimnem,
 • promieniami słonecznymi.

Właśnie z tego powodu powinny być wykonane z materiałów wysokiej jakości i odpornych na uszkodzenia. O tym myślimy, dobierając produkty do naszej oferty. Rolety okienne zewnętrzne są jednak nie tylko wysoce funkcjonalne. Tworząc asortyment, nie chcemy rezygnować z walorów estetycznych. 

Zamawiając wybrany model rolety, możesz wybierać spośród standardowych wersji kolorystycznych, takich jak:

 • biały, 
 • srebrny, 
 • szary, 
 • ciemny beż,
 • jasny beż, 
 • brąz, 
 • ciemny brąz, 
 • antracyt,
 • biały kremowy, 
 • kość słoniowa.

Rolety zewnętrzne drewnopodobne

Dla osób, które doceniają ciepło drewna w wystroju, przygotowaliśmy również rolety zewnętrzne drewnopodobne: 

 • ciemne i jasne drewno, 
 • mahoń, 
 • dąb złoty i bagienny, 
 • orzech, 
 • winchester.

Na tym jednak nasza oferta się nie kończy. Jeśli szukasz rolet zewnętrznych w bardziej wyrazistej odsłonie, znajdziemy idealne rozwiązanie.

Rolety zewnętrzne elektryczne – stawiamy na Twoją wygodę!

Rolety zewnętrzne z elektrycznym mechanizmem sterowania to przede wszystkim wyjście naprzeciw potrzebie komfortu klienta. Wybierając jeden z modeli tego typu, możesz sterować osłoną zdalnie, za pomocą pilota. Nie ma więc konieczności podchodzenia do okna, aby opuścić roletę. To rozwiązanie szczególnie praktyczne w większych obiektach, np. domach jednorodzinnych czy siedzibach firm.

Jak zadbamy o Twoje okna?

Jeśli zechcesz skorzystać z naszej oferty, zamówieniem zajmiemy się szybko i kompleksowo. Po pierwszym kontakcie umówimy spotkanie na miejscu, aby zebrać pomiary z otworów okiennych. Nasz fachowiec od razu przedstawi szczegółową ofertę i możliwe rozwiązania. Na Twoje życzenie możemy wyposażyć rolety w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak zamki czy blokady.

Już podczas pierwszej wizyty otrzymasz także wycenę usługi, a jeśli się zdecydujesz – od razu podpiszemy umowę i umówimy dogodny termin montażu. Jesteśmy dostępni nawet w niestandardowych godzinach.

Niezależnie od wybranego modelu rolet zewnętrznych, dajemy Ci także roczną gwarancję na usługę montażu. Poza sprzedażą i montażem zajmiemy się także naprawą rolet zewnętrznych, jeśli np. zaskoczy Cię awaria mechanizmu.

Chcesz zwiększyć komfort i bezpieczeństwo w domu czy miejscu pracy? Zewnętrzne rolety to inwestycja, którą szybko docenisz. Zdaj się na nasze doświadczenie i pasję – znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie na wiele lat.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

  Przepisz ten kod: captcha

  Go to Top