Rolety zewnętrzne

Bezpieczeństwo, spokój, izolacja oraz harmonia – to, czego oczekujemy od naszych domów. Dzięki roletom zewnętrznym, osiągnięcie tych wartości jest na wyciągnięcie ręki.

Roleta zewnętrzna to jeden produkt, który zawiera w sobie wiele zalet, zawiera w sobie to, co cenimy najbardziej. Zewnętrzne rolety spełniają funkcję antywłamaniową, ochronną, termoregulacyjną, oszczędnościową, akustyczną oraz estetyczną.

W naszej ofercie posiadamy rolety zewnętrzne czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie – Aluprof – stawiającego na pierwszy plan jakość oferowanych produktów.

Pomiar, doradztwo oraz wycena GRATIS*

☎ 793 555 397
📧 biuro@markiza.pl

*dotyczy powiatu wodzisławskiego i rybnickiego oraz miast Jastrzębie-Zdrój i Żory

Rodzaje rolet zewnętrznych

STANDARD
Rolety zewnętrzne typu Standard są najbardziej popularnym rodzajem , ze względu na uniwersalność montażu także w już istniejących budynkach . Montaż do elewacji lub do wnęki okiennej . Skrzynka jest widoczna najczęściej w wybranym kolorze pancerza.

PODTYNKOWE
Rolety zewnętrzne typ Integro są stosowane najczęściej w nowopowstałych budynkach lub przed ociepleniem , ze względu na możliwość estetycznej zabudowy skrzynki ( ocieplenie ) , pamiętając o dostępie do dolnej klapy rewizyjnej .

Kolorystyka

Bogata gama kolorystyczna rolet zewnętrznych pozwala na dopasowanie rolety do stolarki okiennej bądź do elewacji budynku. W ofercie znajdują się kolory typu :

standard : biały, srebrny , beżowy, ciemny brąz czy antracyt.
drewnopodobne : ciemne i jasne drewno , mahoń , złoty dąb, orzech, winchester
extra na zamówienie : czarny oraz paleta RAL

Sterowanie rolet zewnętrznych

Rolętą zewnętrzną możemy sterować ręcznie lub elektrycznie. Sterowanie ręczne podnosimy i opuszczamy roletę za pomocą pociągnięcia linki w zwijaczu.

W przypadku wyboru sterowania elektrycznego, wybieramy odpowiedni silnik sterowany za pomocą przełącznika lub pilota.
Jednym pilotem możesz sterować wiele rolet np. na całym parterze jednocześnie czy każdą z osobna.

W ofercie posiadamy wiele sprawdzonych firm m.in. Somfy , Mobilus czy Aluprof. Roletami w wersji elektrycznej można sterować również za pośrednictwem Smartfona, jeśli do kupimy centralę do inteligentnego sterowania.

U Nas rolety elektryczne podłączymy i ustawimy podczas montażu , nie potrzebujesz wzywać elektryka do podłączenia i ustawienia silników w roletach zewnętrznych!