Skip to content Skip to footer

Rolety wewnętrzne PRZYKRĘCANE

Jedną z opcji montażu rolet wewnętrznych jest ich przykręcenie.

Mechanizm rolety można przykręcić do skrzydła okiennego bądź do ściany. Daje to przede wszystkim więcej możliwości zasłonięcia specyficznych przestrzeni okiennych, gdzie nie zawsze można zastosować rozwiązania bezinwazyjne.

Poniżej przestawiamy modele rolet, których montaż opiera się również na możliwości przykręcenia. Warto pamiętać, że osprzęt rolety można dopasować do kolorystyki okna lub własnych inspiracji.

KLIKNIJ W OKIENKO A POZNASZ SZCZEGÓŁY KAŻDEJ Z NICH.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BAMAR 27

Bamar 27 to roleta wolnowisząca w aluminiowej kasecie bez prowadnic bocznych. Może być przeznaczona do przysłaniania dużych powierzchni. Roleta Bamar 27 MAX to największa roleta. Maksymalna szerokość materiału dla tego modelu wynosi 330 cm.

BAMAR 50

To system przeznaczony do zasłaniania większych obszarów za pomocą różnorodnych tkanin. Roleta sterowana za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Posiada również dwuczęściową aluminiową kasetę: część tylna to szyna montażowa (może być wykorzystywana oddzielnie), w połączeniu z drugą przednią częścią stworzy nam kasetę o kwadratowym profilu.

BESTA NAOKIENNA

Roleta besta naokienna wykonana jest w kasecie aluminiowej lub PCV. Prowadnice boczne, także są do wyboru w dwóch wariantach: aluminium lub PCV. Bestę wśród rolet w kasecie wyróżnia możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego – fix’a.

ELEGANT

Roleta Elegant posiada bogaty wybór kolorów mechanizmów, dzięki czemu staje się idealnie dopasowanym elementem dla każdego wnętrza. Roleta Elegant może być przykręcona do wnęki okiennej lub do sufitu.

KOMBI BESTA

Ten typ rolety występuje wyłącznie w modelu typu dzień-noc. To roleta w kasecie aluminiowej z prowadnicami lub systemem żyłkowym. Dużym atutem rolety jest również możliwość jej bezinwazyjnego montażu. Roleta Kombi Besta to połączenie kasety i systemu żyłkowego.

MGS

Roleta wewnętrzna MGS to rozwiązanie zarówno bez kasety jak i z półkasetą, co oznacza, że jej zwinięty materiał jest elegancko ukryty w kompaktowej obudowie. Roleta MGS została stworzona z myślą o dużych oknach, oferując funkcjonalność dla szerokości do 300 cm. Dzięki temu możesz cieszyć się optymalnym zacienieniem nawet w obszernych przestrzeniach.

DACHOWA

W naszej ofercie znajdują się rolety pasujące na okna Velux, Fakro, Roto oraz Okpol. W roletach stosowany jest mechanizm sprężynowy oraz hamulec, dzięki którym materiał jest odpowiednio naprężony, a roleta blokowana jest w każdym położeniu.

RZYMSKA

Mogą zastępować jednocześnie roletę, firankę czy zasłonę, gdyż zarówno w komplecie z innymi osłonami, jak i solo, wyglądają bardzo efektownie i nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Rzymskie rolety sterowane są za pomocą specjalnych linek, w efekcie czego, tkanina przy podnoszeniu układa się w poziomie, w równoległe fałdy.

PANEL TRACK

Zasłony japońskie / panel tracki to oryginalne zasłony panelowe. Pozwalają w łatwy sposób zasłonić duże powierzchnie. Mogą również tworzyć niebanalny podział pomieszczenia. Istnieje tutaj możliwość zastosowania do 6 sekcji pasów, przesuwanych w szynie.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top