Skip to content Skip to footer

Żaluzje poziome bambusowe

Nasze żaluzje bambusowe stanowią idealny dodatek do okien dla miłośników naturalnych aranżacji wnętrz. Znajdują również zastosowanie w przestrzeni o zwiększonej wilgotności.

W ofercie dostępne są żaluzje bambusowe o dwóch szerokościach lamelek: 25 i 50 mm. Lamelki 25 mm wyglądają bardzo efektownie na oknach, natomiast żaluzje z większymi lamelkami  50 mm – to świetne, nowoczesne rozwiązanie dla wnęk czy innych większych powierzchni.

Bambusowa lamela wyróżnia się mniejszą grubością niż drewniana lamela, co przekłada się na mniejszy pakiet po złożeniu żaluzji.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Żaluzja pozioma bambusowa

Żaluzja bambusowa może być traktowana jako zamiennik żaluzji drewnianej. Wykonanie ze sprasowanej trawy bambusa sprawa, że lamele są cieńsze i lżejsze (nawet o 40%) od drewnianych. Jednocześnie zajmuje przez to mniej miejsca po podciągnięciu lameli do góry.

MONTAŻ przykręcany
KASETA brak
LAMELA 25 mm, 50 mm
ŁAŃCUSZEK monocomando
KOLORY odcienie bieli, szarości, czerni i drewna

Szukasz nowoczesnej oprawy okna, która wniesie przy tym ciepły klimat do salonu czy sypialni? W markiza.pl mamy idealne rozwiązanie! Żaluzje bambusowe na wymiar to alternatywa dla żaluzji drewnianych. Nie tylko pasują do każdego wystroju, ale są znacznie trwalsze i mniej wymagające w pielęgnacji. 

Żaluzje bambusowe w salonie i nie tylko

Sekret bambusowych żaluzji tkwi w ich uniwersalności. Taką oprawę okienną można dopasować niemal do każdego wystroju pomieszczenia. Naturalnie najczęściej proponujemy je do salonu lub sypialni. To wnętrza, w których zwykle szuka się harmonijnej przestrzeni do relaksu.

Jednak nasze żaluzje bambusowe sprawdzą się równie dobrze w kuchni czy rustykalnej łazience. W naszej ofercie znajdziesz modele z lamelami, które są odporne na wilgoć, jednak nie należy polewać ich wodą.

Ta właściwość bambusowych żaluzji oznacza również oszczędność czasu. Wybraliśmy takie rozwiązania, dzięki którym czyszczenie poszczególnych elementów konstrukcji jest szybkie i łatwe, a nawet sprawia przyjemność.

Żaluzja bambusowa jest najlżejszą ze wszystkich. Modele, które znajdziesz w naszej ofercie na wymiar, powstają w efekcie sprasowania trawy bambusa. Lamele są dzięki temu są cieńsze i lżejsze od tradycyjnych modeli drewnianych.

Dbamy o efekt wizualny naszej realizacji i Twoją satysfakcję – zawieszenie lekkich żaluzji bambusowych nie obciąży okna czy ściany, ale także nie przytłoczy całej aranżacji wnętrza. To ważne zwłaszcza w przypadku niewielkich metraży.

Żaluzje bambusowe na wymiar

W ramach współpracy z nami możesz liczyć na pełen profesjonalizm, fachową wiedzę i rozwiązania skrojone na Twoje potrzeby. Zamawiając w naszym salonie żaluzje bambusowe, aktywnie przyczyniasz się także do ochrony środowiska. 

Bambus jest łatwo dostępnym i odnawialnym surowcem. Właśnie dlatego ten model osłony okiennej cieszy się dużą popularnością wśród klientów z dużą świadomością ekologiczną. Jeśli możesz wybrać materiały naturalne zamiast syntetycznych, nie rezygnując z jakości – dlaczego nie? 

Żaluzje bambusowe – szybko i profesjonalnie

Dbamy nie tylko o jakość naszego asortymentu, ale także komfort i bezpieczeństwo klienta. Po pierwszym kontakcie zorganizujemy spotkanie, w trakcie którego wykonamy dokładny pomiar okien i przedstawimy Ci możliwe opcje. W ofercie markiza.pl dostępne są żaluzje bambusowe w odcieniach:

  • szarości, 
  • bieli, 
  • czerni, 
  • drewna.

Po wycenie podejmiesz decyzję o podpisaniu umowy, a jeśli będziesz na „tak”, zaczniemy działać od razu! Skontaktuj się z nami lub odwiedź jedno z naszych biur: w Rybniku lub Wodzisławiu. Do Twojej dyspozycji oddajemy też biuro sprzedaży internetowej. W każdym przypadku możesz liczyć na doradztwo naszych specjalistów.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top