Skip to content Skip to footer

Moskitiera ramkowa

Moskitiery ramkowe to skuteczne i estetyczne rozwiązanie, zapewniające ochronę przed komarami i innymi owadami, pozwalając na komfortowy wypoczynek we własnym domu.

Zalety moskitier ramkowych:

 • Łatwy montaż i demontaż: moskitiery montuje się bezinwazyjnie na ramie okna, co umożliwia ich szybkie zdjęcie w razie potrzeby.
 • Doskonała ochrona: moskitiera tworzy gęstą siatkę, która uniemożliwia owadom przedostanie się do wnętrza domu.
 • Przepuszczalność powietrza i światła: moskitiery nie ograniczają dopływu świeżego powietrza i naturalnego światła.
 • Estetyka: dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, moskitiery ramkowe dopasują się do każdego okna i elewacji.
Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Moskitiery ramkowe

To rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z estetyką. Moskitiera ramkowa pasuje zarówno na okna PVC, jak i drewniane. Dzięki montażowi na zaczepy nie ma potrzeby naruszania struktury ramy. Profile występują w różnych wariantach, dopasowanych do rodzaju okna: niezlicowanego, półzlicowanego i zlicowanego.

MONTAŻ bezinwazyjny
STRONA OKNA zewnętrzna
MECHANIZM brak
SIATKA szara, czarna lub aluminiowa, stalowa lub antyalergiczna
KOLORY antracyt, biały, ciemny brąz, czekoladowy brąz, mahoń, orzech, winchester, złoty dąb, czarny, grafit, szary, srebrny
INSTRUKCJA Instrukcja pomiaru do moskitiery ramkowej

Moskitiery ramkowe na okno

Chcesz stworzyć w domu przestrzeń, która zapewni niczym niezakłócony wypoczynek? Zdecyduj się na montaż moskitiery ramkowej. To specjalna siatka ochronna, którą szczelnie wypełnisz drzwi lub okna, aby uniemożliwić owadom dostęp do pomieszczenia. Moskitiery ramkowe na okna powstają z trwałej i odpornej na uszkodzenia siatki aluminiowej, stalowej lub antyalergicznej. Znajdź u nas model pasujący do Twojego wnętrza.

Moskitiery ramkowe na okno – stawiamy na jakość

Siatka, która ma chronić Twój dom przed niechcianymi insektami, powinna być przede wszystkim trwała i odpowiednio gęsta. W naszej ofercie znajdziesz modele, które dzięki bardzo drobnym otworom uniemożliwiają przedostanie się do pomieszczenia nawet najmniejszych owadów. Aluminiowa moskitiera na okno z ramką jest nie tylko wytrzymała i stabilna (większe owady nie będą w stanie jej uszkodzić), ale także odporna na korozję. To ważne, ponieważ siatka będzie wystawiona na działanie czynników zewnętrznych jak opady, w tym na wilgoć i działanie promieni UV.

Prosty montaż w trosce o Twój komfort

W naszym asortymencie znajdziesz ramkowe moskitiery na okna, które z łatwością zamontujesz w domu samodzielnie. Montuje się je całkowicie bezinwazyjnie do ramy okiennej. Jeśli zechcesz je zdjąć – zrobisz to równie szybko i bez żadnych narzędzi. Nasze moskitiery są wyposażone w specjalne zaczepy. Pasują zarówno do okien drewnianych, jak i z PVC.

Moskitiery ramkowe – jak mierzyć okna, aby dobrać właściwe?

Zanim zdecydujesz się na konkretny model moskitiery, powinieneś dokładnie sprawdzić wymiary otworów okiennych lub drzwiowych, na których planujesz montaż. Aby poprawnie je określić, otwórz skrzydło okna lub drzwi, a następnie zmierz jego szerokość oraz wysokość, licząc od uszczelki do uszczelki.

Szeroki wybór kolorów moskitier ramkowych

Moskitiera okienna ramkowa, poza funkcjonalnością, może także wpływać na estetykę pomieszczenia. Właśnie dlatego przygotowaliśmy różne warianty ramek. Proponujemy nie tylko standardowe odcienie neutralne, ale i bardziej wyraziste, takie jak:
 • antracyt,
 • biały,
 • ciemny brąz,
 • czekoladowy brąz,
 • mahoń,
 • orzech,
 • winchester,
 • złoty dąb,
 • czarny,
 • grafit,
 • szary,
 • srebrny.
Pamiętaj! Kolor moskitiery ma także znaczenie dla widoczności osłony okna. Im ciemniejsza będzie siatka w ramce, tym mniej będzie rzucać się w oczy z zewnątrz – zwłaszcza z dużej odległości. Barwa siatki moskitiery ramkowej może też wpływać na przepuszczalność powietrza do pomieszczenia. Oferujemy jedynie takie modele, które nie ograniczają dostępu do świeżego powietrza. Chcesz zwiększyć komfort w swoim domu? Moskitiery ramkowe to inwestycja, którą będziesz się cieszyć przez wiele lat. Nie tylko zaoferujemy Ci atrakcyjne modele osłon na okna, ale także doradzimy, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej. Zadzwoń, napisz lub odwiedź jeden z naszych salonów, aby zamówić osłonę przed owadami, której potrzebujesz.
Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

  Przepisz ten kod: captcha

  Go to Top