Skip to content Skip to footer

Plisy dachowe

To doskonała opcja dla tych, którzy sami chcą zdecydować, która część okna ma być w danej chwili zasłonięta – nawet jeśli jest to okno dachowe.

Plisy dachowe posiadają prowadnice boczne Smart Line, dzięki czemu tkanina przylega do szyby, a światło zewnętrzne nie dostaje się do wnętrza, tkanina plisy idealnie rozkłada się i utrzymuje właściwy naciąg.

Dostępna jest ona w wielu kolorach profili oraz tkanin, dzięki czemu idealnie można dopasować je do wystroju pomieszczenia, do elementów wykończeniowych, bądź własnych upodobań.
Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Plisa dachowa

System Cosimo SL składa się z tradycyjnego systemu Cosimo One oraz magnetycznej blokady Easy Click.
Plisa dzień-noc jest stworzona z dwóch plis, umożliwia to wyprodukowanie plisy z dwóch różnych materiałów oraz o różnych kolorach.

MONTAŻ przykręcany
KASETA brak
ZAKOŃCZENIE belka aluminiowa
STEROWANIE uchwyt standardowy lub teleskopowy
KOLORY biały, srebrny, sosna

Plisa na okno dachowe to najpopularniejsza osłona przed światłem dla tego typu skrzydła okiennego. Rolety dachowe plisowane w ofercie firmy markiza.pl to nie tylko trwałe i odporne na zużycie, ale także estetyczne akcesoria. Zadbamy o Twój komfort i modną aranżację okna nawet w bardzo wymagających warunkach. Postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania, które posłużą przez lata. Sprawdź je!

Roleta plisowana na okno dachowe – ochrona przed słońcem na poddaszu

Pomieszczenia na poddaszu domu są szczególnie narażone na silne działanie promieni słonecznych. Jeśli wykorzystujesz tę przestrzeń, np. jako sypialnię czy gabinet, plisa dachowa to obowiązkowy element wyposażenia okna. Materiał, z którego jest wykonana, składa się w podobny sposób jak w żaluzjach. Dzięki temu złożona plisa nie zajmuje zbyt dużej powierzchni okna. To przydatne, jeśli akurat chcesz wpuścić do środka nieco światła. Gdy natomiast potrzebujesz cienia, uzyskasz go w kilka sekund.

Osłona na oknie dachowym musi sprostać kilku wymaganiom. Powinna:

  • chronić przed światłem słonecznym,
  • ograniczać nagrzewanie się przestrzeni,
  • podnosić estetykę pomieszczenia i wpisywać się w jego styl.

Stylowe i funkcjonalne dekoracje okna, które wpisują się w powyższe kryteria, możesz zaprojektować razem z naszym zespołem specjalistów. 

Plisy w oknach dachowych – stawiamy na trwałość!

W naszych plisach do okien dachowych znajdziesz prowadnice boczne Smart Line. To rozwiązanie, dzięki któremu tkanina plisy idealnie przylega do szyby. To natomiast gwarantuje wyjątkowo skuteczną ochronę przed światłem słonecznym. 

W praktyce dzięki Smart Line tkanina plisy uzyskuje odpowiedni stopień naciągu. Naszą ofertę uzupełniamy o produkty z wysokiej jakości tkanin poliestrowych. Poza tym, że są wysoce trwałe, to wyróżniają się wysokim stopniem bezpieczeństwa, także dla alergików.

Plisy dachowe przyjemne dla oka, czyli design naszych produktów 

Trzydziestoletnie doświadczenie w branży pomaga nam rozpoznawać potrzeby i preferencje klientów. W ofercie mamy więc rolety plisowane na okno dachowe w najpopularniejszych odcieniach, w tym:

  • białym,
  • srebrnym, 
  • sosnowym.

Modnym rozwiązaniem jest też plisa dachowa dzień-noc. Powstaje z dwóch materiałów o różnych kolorach. 

Rolety dachowe plisowane szybko i profesjonalnie 

Pracujemy z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klienta. Dlatego stosujemy przejrzysty system realizacji zamówień. Po pierwszym kontakcie spotkamy się, aby wymierzyć okna i przedstawić Ci gamę możliwości. Już wtedy możesz zdecydować się na konkretny kolor plisy dachowej. 

Od razu otrzymasz również wycenę usługi i zyskasz możliwość podpisania umowy – to wszystko w ramach jednej konsultacji!

Bez zbędnych opóźnień od razu przejdziemy do działania. Na plisę dachową otrzymasz roczną gwarancję. Łączymy doświadczenie z pasją oraz stale śledzimy rynek i zmieniające się na nim trendy. Dzięki temu poza wykonaniem montażu plis podpowiemy, które rozwiązania sprawdzą się najlepiej w Twoich oknach. 

Poznaj naszą ofertę, odwiedzając jeden z salonów stacjonarnych na Śląsku. Zamówienie możesz również złożyć za pośrednictwem internetowego biura sprzedaży. Zapraszamy!

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top