Skip to content Skip to footer

Markizy i pergole - nowoczesne osłony zewnętrzne

Markizy i pergole są uniwersalną, przeciwsłoneczną ochroną na taras i do ogrodu.

Ponadto dzięki markizom i pergolom możliwe jest regulowanie temperatury oraz nasłonecznienia wybranych miejsc. Jest to produkt odporny nie tylko na promienie słoneczne, ale także na opady oraz inne warunki atmosferyczne, przed którymi chcemy się ochronić.

Markizy i pergole dostępne w naszej ofercie łączą ze sobą funkcjonalność, wygodę oraz design na najwyższym poziomie.

Dostarczamy wysokiej jakości markizy i pergole w Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu Zdroju, Żorach, Raciborzu oraz okolicach.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Markizy - rodzaje

Chcesz korzystać z tarasu w letnie dni, ale przeszkadza Ci palące słońce? Markizy są łatwym rozwiązaniem problemu na Twoje troski. Oferujemy markizy fasadowe (poręczowe), markizy bez kasety i w kasecie, wolnostojące oraz dachowe.

Dostępne u nas markizy można dopasować nie tylko po kątem kolorystyki obudowy, ale również kolorystyki i struktury tkaniny. Do produkcji markiz używane są najlepsze tkaniny markizowe austriackiego koncernu Sattler. Dzięki temu markizę można użytkować przez długie lata (na co producent daje aż 5 lat gwarancji). Oprócz ochrony przed słońcem, tkaniny markizowe zatrzymują większość szkodliwego promieniowania ultrafioletowego, już przy wyborze wzorów o jednym z najmniejszych filtrów UV30.

Pergole - rodzaje

Pergole to coś więcej niż markizy tarasowe. Wyposażone w prowadnice boczne i podpory przednie, oferują niezrównaną odporność na wiatr i deszcz, zapewniając komfortowy wypoczynek nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Dodatkowe atuty pergoli to: możliwość rozwinięcia poszycia również z przodu, co niewątpliwie zapewnia jeszcze więcej prywatności, ochronę przed zachodzącym słońcem, a nawet wykorzystanie tej powierzchni jako reklamy w zastosowaniu komercyjnym.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top