Skip to content Skip to footer

Rolety wewnętrzne WIELKOGABARYTOWE

Rolety wielkogabarytowe charakteryzują się przystosowaniem do zakrywania dużych powierzchni.

Jest to idealne rozwiązanie dla zakrycia np. wnęki okiennej. Dzięki ich imponującej szerokości, zapewniają skuteczne zacienienie i prywatność nawet w pomieszczeniach z dużymi przeszkleniami, jednocześnie dodając im elegancji i charakteru.  W niektórych modelach dodatkową opcją jest połączenie kilku rolet lub sterowanie na pilot.

Poniżej przestawiamy modele rolet, które poradzą sobie z zasłonięciem większych powierzchni okiennych. Warto pamiętać, że osprzęt rolety można dopasować do kolorystyki okna lub własnych inspiracji.

KLIKNIJ W OKIENKO A POZNASZ SZCZEGÓŁY KAŻDEJ Z NICH.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BAMAR 27

Bamar 27 to roleta wolnowisząca w aluminiowej kasecie bez prowadnic bocznych. Może być przeznaczona do przysłaniania dużych powierzchni. Roleta Bamar 27 MAX to największa roleta. Maksymalna szerokość materiału dla tego modelu wynosi 330 cm.

BAMAR 50

To system przeznaczony do zasłaniania większych obszarów za pomocą różnorodnych tkanin. Roleta sterowana za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Posiada również dwuczęściową aluminiową kasetę: część tylna to szyna montażowa (może być wykorzystywana oddzielnie), w połączeniu z drugą przednią częścią stworzy nam kasetę o kwadratowym profilu.

ELEGANT

Roleta Elegant posiada bogaty wybór kolorów mechanizmów, dzięki czemu staje się idealnie dopasowanym elementem dla każdego wnętrza. Roleta Elegant może być przykręcona do wnęki okiennej lub do sufitu.

LUX

Klasyczna, wolnowisząca, wielkogabarytowa, roleta wewnętrzna bez kasety, sprawdza się doskonale przy dużych szerokościach okien. Szerokość materiału nawiniętego na tej rolecie może sięgać nawet 300 cm. Istnieje możliwość połączenia rolet lub sterowania przez pilot.

MGS

Roleta wewnętrzna MGS to rozwiązanie zarówno bez kasety jak i z półkasetą, co oznacza, że jej zwinięty materiał jest elegancko ukryty w kompaktowej obudowie. Roleta MGS została stworzona z myślą o dużych oknach, oferując funkcjonalność dla szerokości do 300 cm. Dzięki temu możesz cieszyć się optymalnym zacienieniem nawet w obszernych przestrzeniach.

RZYMSKA

Mogą zastępować jednocześnie roletę, firankę czy zasłonę, gdyż zarówno w komplecie z innymi osłonami, jak i solo, wyglądają bardzo efektownie i nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Rzymskie rolety sterowane są za pomocą specjalnych linek, w efekcie czego, tkanina przy podnoszeniu układa się w poziomie, w równoległe fałdy.

PANEL TRACK

Zasłony japońskie / panel tracki to oryginalne zasłony panelowe. Pozwalają w łatwy sposób zasłonić duże powierzchnie. Mogą również tworzyć niebanalny podział pomieszczenia. Istnieje tutaj możliwość zastosowania do 6 sekcji pasów, przesuwanych w szynie.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top