Skip to content Skip to footer

Rolety wewnętrzne BEZ KASETY

Rolety wewnętrzne bez kasety są bardzo częstym wyborem rolet do samodzielnego montażu. Można zawiesić je bezinwazyjnie na okno, jak również przykręcić do ściany lub wnęki nad oknem.

W ofercie mamy do wyboru wiele materiałów do rolet dzień-noc oraz pełnych: ponad 600 tkanin jednobarwnych i ponad 250 ze wzorami, materiały przepuszczające i zaciemniające pomieszczenie w 100%. Posiadamy również materiały z właściwościami termicznymi, odbijającymi światło czy nawet trudnopalnymi.

Poniżej przestawiamy modele rolet, w systemie bez kasety. Warto pamiętać, że osprzęt również można dopasować do kolorystyki okna lub własnych inspiracji.

KLIKNIJ W OKIENKO A POZNASZ SZCZEGÓŁY KAŻDEJ Z NICH.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ELEGANT

Roleta Elegant posiada bogaty wybór kolorów mechanizmów, dzięki czemu staje się idealnie dopasowanym elementem dla każdego wnętrza. Roleta Elegant może być przykręcona do wnęki okiennej lub do sufitu.

LUX

Klasyczna, wolnowisząca, wielkogabarytowa, roleta wewnętrzna bez kasety, sprawdza się doskonale przy dużych szerokościach okien. Szerokość materiału nawiniętego na tej rolecie może sięgać nawet 300 cm. Istnieje możliwość połączenia rolet lub sterowania przez pilot.

MGS

Roleta wewnętrzna MGS to rozwiązanie zarówno bez kasety jak i z półkasetą, co oznacza, że jej zwinięty materiał jest elegancko ukryty w kompaktowej obudowie. Roleta MGS została stworzona z myślą o dużych oknach, oferując funkcjonalność dla szerokości do 300 cm. Dzięki temu możesz cieszyć się optymalnym zacienieniem nawet w obszernych przestrzeniach.

VEGAS

Możliwość estetycznego prowadzenia bocznego tzw. systemu żyłkowego. Ten bezinwazyjny system żyłkowy chowany za roletą ma możliwość regulacji naciągu żyłek, dzięki temu roleta lepiej się zwija. Wieszaki montażowe są metalowe, sprężyste. Istnieje również możliwość zastosowania wieszaków górnych przedłużanych do okien z wywietrznikiem (roleta wisi wtedy niżej o 4 cm).

RZYMSKA

Mogą zastępować jednocześnie roletę, firankę czy zasłonę, gdyż zarówno w komplecie z innymi osłonami, jak i solo, wyglądają bardzo efektownie i nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Rzymskie rolety sterowane są za pomocą specjalnych linek, w efekcie czego, tkanina przy podnoszeniu układa się w poziomie, w równoległe fałdy.

PANEL TRACK

Zasłony japońskie / panel tracki to oryginalne zasłony panelowe. Pozwalają w łatwy sposób zasłonić duże powierzchnie. Mogą również tworzyć niebanalny podział pomieszczenia. Istnieje tutaj możliwość zastosowania do 6 sekcji pasów, przesuwanych w szynie.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top