Skip to content Skip to footer

Moskitiera drzwiowa na zawiasach

Szukasz skutecznego sposobu na ochronę przed komarami, muchami i innymi owadami, a nie chcesz zamykać drzwi tarasowych lub balkonowych w upalne dni?

Moskitiera drzwiowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Oferujemy dwa rodzaje moskitier drzwiowych:
– tradycyjne moskitiery na zawiasach
– oraz nowoczesne moskitiery typu Modern.

A jeśli masz czworonożnego przyjaciela to dalej nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabezpieczyć się moskitierą przed uciążliwymi owadami: istnieje możliwość zamontowania w niej przejścia  dla zwierząt, aż w trzech wymiarach do wyboru, dla zwierząt małych, średnich oraz dużych!

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Moskitiery drzwiowe na zawiasach

Moskitiery drzwiowe składają się z aluminiowych profili drzwiowych oraz siatki z włókna szklanego. Opcjonalnie za dopłatą dostępna jest siatka aluminiowa, stalowa lub przeciwpyłkowa.
Dodatkowo moskitiera typu Modern posiada możliwość zamontowania tzw. wykopu, czyli specjalnego wzmocnienia. 

MONTAŻ przykręcany
STRONA OKNA zewnętrzna
MECHANIZM na zawiasach oraz w typie Modern
SIATKA szara, czarna, opcjonalnie: aluminiowa lub stalowa
KOLORY biały, antracyt, brąz, ciemny brąz, orzech, złoty dąb, w strukturze: mahoń, orzech, winchester, złoty dąb lub RAL

Moskitiera drzwiowa na zawiasach

Moskitiery drzwiowe otwierane na zawiasach to modne rozwiązanie stosowane na balkonach czy tarasach. U nas znajdziesz różne warianty, które dzięki wysokiej jakości wykonania posłużą Ci przez wiele lat. Wychodzimy także naprzeciw potrzebom właścicieli czworonogów – przekonaj się, jak kompleksowa jest oferta Markiza.pl.

Moskitiera drzwiowa na wymiar – skuteczna ochrona, gdy nie chcesz się ograniczać

Często organizujesz letnie przyjęcia na tarasie lub w ogrodzie? A może po prostu lubisz spać przy otwartym oknie i balkonie? Wszystkie te sytuacje mogą zwiększać ryzyko przedostawania się do domu niechcianych insektów, a w efekcie – bezsennych nocy i bolesnych ukąszeń. Mamy na to sposób! Moskitiera drzwiowa balkonowa czy tarasowa będzie skuteczną ochroną, a jej montaż nie zaburzy ciągu komunikacyjnego.

Moskitiery drzwiowe otwierane na bok umieszcza się bezpośrednio na drzwiach. Montaż produktu jest na tyle intuicyjny, że uporasz się z nim samodzielnie. To samo dotyczy zdejmowania moskitiery, jeśli zechcesz ją wyczyścić po sezonie.

Moskitiera drzwiowa na zawiasach w różnych wariantach

W naszym asortymencie znajdziesz moskitiery drzwiowe w dwóch wersjach:

 • tradycyjnej,
 • nowoczesnej, typu Modern.

Każdy produkt składa się z aluminiowych profili wypełnionych siatką z włókna szklanego w kolorze szarym lub czarnym. Jeśli zechcesz, możemy zaproponować także siatkę stalową, aluminiową lub o właściwościach przeciwpyłkowych.

W wersji Modern moskitiera na drzwi może zostać dodatkowo wyposażona w tzw. wykop, a więc dodatkowe wzmocnienie całej konstrukcji.

Markiza.pl dba również o wymiar estetyczny osłon przed insektami. Proponujemy moskitiery drzwiowe w kolorach:

 • białym,
 • antracytowym,
 • brązowym,
 • ciemnobrązowym,
 • orzechowym,
 • złoty dąb,
 • w strukturze: mahoń, orzech, winchester, złoty dąb lub dowolnym odcieniu z palety RAL.

Nasi klienci chcą chronić wszystkich domowników, także czworonożnych przyjaciół. Jeśli masz pupila, zaproponujemy Ci montaż specjalnego przejścia dla zwierząt w moskitierze. Co więcej, to rozwiązanie jest dostępne w trzech rozmiarach, w zależności od wielkości psa czy kota.

Markiza.pl – kompleksowa obsługa klienta

Aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty, odwiedź jeden z naszych salonów w Rybniku lub Wodzisławiu Śląskim. Jeśli nie masz pewności co do wymiaru moskitiery lub nie możesz zdecydować się na konkretny wariant – daj nam znać. Chętnie Ci podpowiemy!

Nie tylko wykonamy pomiar moskitiery drzwiowej, ale także doradzimy kolor, który najlepiej wkomponuje się w oprawę okienną czy wnętrze domu lub mieszkania. Zyskasz rozwiązanie skrojone idealnie dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

  Przepisz ten kod: captcha

  Go to Top