Skip to content Skip to footer

Markizy balkonowe

Markizy balkonowe to idealne rozwiązanie, aby cieszyć się przyjemnym cieniem na Twoim balkonie czy nawet w sklepie, wykorzystując ją jako osłonę witryny.

Wybierając markizę balkonową, należy przede wszystkim uwzględnić możliwości montażowe dostępne w danym miejscu. Oferujemy różnorodne systemy montażu, które pozwalają na dopasowanie markizy do fasady lub wnęki. 
 
Nasze markizy mogą pełnić również funkcję osłon sklepowych, stanowiąc efektowną reklamę, gdy zostaną wyposażone w nadruk z logo lub innym elementem graficznym.
Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Italia to markiza idealna do zacieniania okien oraz niewielkich balkonów. Ramiona markizy, zamocowane do ściany, wyposażone są w specjalną sprężynę napinającą tkaninę, która zapobiega niekontrolowanemu zginaniu się ramion pod wpływem wiatru.

Markiza Italia kasetowa to doskonałe rozwiązanie dla tradycyjnych okien i małych balkonów w budynkach mieszkalnych, hotelach czy pensjonatach. Po złożeniu, materiał markizy jest ukryty w aluminiowej kasecie, chroniąc go przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.

Italia poręczowa to markiza stworzona do użytku na balkonach, dlatego wyposażona została w ramiona montowane na balustradach. Ramiona te są połączone z przednią belką markizy za pomocą haków, a kąt nachylenia tkaniny można regulować dzięki dostosowaniu położenia ramion.

Dzięki ramionom o długości 50 cm, które można łatwo zamocować do balustrady, markiza Lipari jest stabilna i bezpieczna w użytkowaniu. Nie wymaga systemu naciągowego, a kilkustopniowa blokada położenia pozwala na idealne dopasowanie do warunków na Twoim balkonie.

Markiza Egadi to typ markizy fasadowej z opadającymi ramionami. Wyposażona w sprężynowy mechanizm naciągowy. Może być stosowana nie tylko na elewacji budynków, ale także na balkonach, dzięki możliwości bocznego montażu ramion w ich wnękach.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top