Skip to content Skip to footer

Rolety wewnętrzne DZIEŃ-NOC

Rolety dzień-noc to rolety z materiałem składającym się z dwóch warstw. Dzięki zastosowaniu dwóch odmiennych materiałów można samemu decydować o ilości światła, które wpada do pomieszczenia.

Dzień-noc to jeden z najpopularniejszych trendów w dziedzinie osłon. Rolety te nie tylko reprezentują niezwykłą funkcjonalność, ale i stanowią świetny element dekoracyjny wnętrz, a dzięki szerokiej ofercie materiałów, w której mieści się ponad 250 rodzai tkanin, każdy znajdzie tę idealną dla swojego pomieszczenia.

Poniżej przestawiamy modele rolet, w których można zastosować tkaniny dzień-noc. Warto pamiętać, że osprzęt również można dopasować do kolorystyki okna lub własnych inspiracji.

KLIKNIJ W OKIENKO A POZNASZ SZCZEGÓŁY KAŻDEJ Z NICH.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BAMAR 5

Roleta wewnętrzna Bamar 5 to roleta w kasecie w kształcie kwadratu. Montaż rolety odbywa się poprzez bezinwazyjne zawieszenie na wieszakach na ramie okiennej, przyklejenie rolety do ramy okiennej lub przykręcenie na klipach. Zarówno kaseta, jak i prowadnice wykonane są z aluminium.

BAMAR 27

Bamar 27 to roleta wolnowisząca w aluminiowej kasecie bez prowadnic bocznych. Może być przeznaczona do przysłaniania dużych powierzchni. Roleta Bamar 27 MAX to największa roleta. Maksymalna szerokość materiału dla tego modelu wynosi 330 cm.

BAMAR 39

Dużą zaletą jest konstrukcja systemu, która nie zasłania światła szyby. Rolety są bardzo funkcjonalne, a ich konserwacja jest bardzo łatwa. W przypadku drewnopodobnej kasetki prowadnice całe wykonywane są pod jej kolor. Sterowanie odbywa się za pomocą grubego łańcuszka z gęsto rozmieszczoną kulką.

BAMAR 49

Innowacyjny system BAMAR-49 został stworzony z myślą o zachowaniu pełnej przejrzystości szyby. Bardzo dobrze wpasowuje się do okien z wysokością około 1,50 metra. Prowadnice boczne zapewniają całkowite zasłonięcie szczelin, dzięki czemu promienie słoneczne nie przedostają się do wnętrza.

BAMAR 50

To system przeznaczony do zasłaniania większych obszarów za pomocą różnorodnych tkanin. Roleta sterowana za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Posiada również dwuczęściową aluminiową kasetę: część tylna to szyna montażowa (może być wykorzystywana oddzielnie), w połączeniu z drugą przednią częścią stworzy nam kasetę o kwadratowym profilu.

BESTA NAOKIENNA

Roleta besta naokienna wykonana jest w kasecie aluminiowej lub PCV. Prowadnice boczne, także są do wyboru w dwóch wariantach: aluminium lub PCV. Bestę wśród rolet w kasecie wyróżnia możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego – fix’a.

KOMBI BESTA

Ten typ rolety występuje wyłącznie w modelu typu dzień-noc. To roleta w kasecie aluminiowej z prowadnicami lub systemem żyłkowym. Dużym atutem rolety jest również możliwość jej bezinwazyjnego montażu. Roleta Kombi Besta to połączenie kasety i systemu żyłkowego.

MGS

Roleta wewnętrzna MGS to rozwiązanie zarówno bez kasety jak i z półkasetą, co oznacza, że jej zwinięty materiał jest elegancko ukryty w kompaktowej obudowie. Roleta MGS została stworzona z myślą o dużych oknach, oferując funkcjonalność dla szerokości do 300 cm. Dzięki temu możesz cieszyć się optymalnym zacienieniem nawet w obszernych przestrzeniach.

VEGAS

Możliwość estetycznego prowadzenia bocznego tzw. systemu żyłkowego. Ten bezinwazyjny system żyłkowy chowany za roletą ma możliwość regulacji naciągu żyłek, dzięki temu roleta lepiej się zwija. Wieszaki montażowe są metalowe, sprężyste. Istnieje również możliwość zastosowania wieszaków górnych przedłużanych do okien z wywietrznikiem (roleta wisi wtedy niżej o 4 cm).

RZYMSKA

Mogą zastępować jednocześnie roletę, firankę czy zasłonę, gdyż zarówno w komplecie z innymi osłonami, jak i solo, wyglądają bardzo efektownie i nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Rzymskie rolety sterowane są za pomocą specjalnych linek, w efekcie czego, tkanina przy podnoszeniu układa się w poziomie, w równoległe fałdy.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top