Skip to content Skip to footer

Akcesoria do rolet, moskitier i markiz

W naszej ofercie znajdują się akcesoria do wszelkich osłon okiennych:  żaluzji, plis, rolet wewnętrznych, rolet zewnętrznych, moskitier jak również markiz i pergoli czy okien i bram garażowych.

Akcesoria dostępne w sprzedaży na naszych aukcjach internetowych:
allegro tanie–ROLETY lub allegro rolety-na-wymiar

oraz w sklepach stacjonarnych:
Akcesoria do rolet – Wodzisław Śląski
ul. Kubsza 30, (Wodzisław Śląski)

Akcesoria do rolet – Rybnik
ul. Hallera 28 (Rybnik)

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Akcesoria do rolet wewnętrznych

Mechanizm do rolet Vegas, Elegant, wieszak bezinwazyjny krótki, dolny zaczep z możliwością regulacji naciągu żyłki, łańcuszek do rolet cienki, gruby, rzadki, gęsty, obciążnik do łańcuszka i wiele innych – a to wszystko dostępne w różnej kolorystyce. Znajdziesz u nas szeroki wybór akcesoriów do rolet wewnętrznych. W razie uszkodzenia, można wymienić zepsute części, zapewniając długotrwałe i niezawodne użytkowanie osłon.

Akcesoria do rolet zewnętrznych

Zwijacz korbowy, zwijacz linkowy, zwijacz taśmowy, zwijacz podtynkowy, pokrywa maskująca do zwijacza podtynkowego, prowadnica sznurka (przelotka) – wszystkie te elementy dostępne są w różnej kolorystyce. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór akcesoriów dedykowanych do rolet zewnętrznych, a w przypadku awarii oferujemy również usługę naprawy lub wymiany uszkodzonych części. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje rolety zewnętrzne będą działać sprawnie i skutecznie chronić Twój dom.

Akcesoria do żaluzji poziomych i pionowych

Ślimak (wieszak bezinwazyjny), pudełko (wieszak przykręcany), twist metalowy (wieszak przykręcany), zaczep dolny do fixa – bezinwazyjny, płaskownik (zaczep dolny do fixa) – inwazyjny, uchwyt regulowany (UR), uchwyt regulowany długi (UR), pasy i wiele innych. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko szeroki wybór żaluzji, ale również wszystkie niezbędne akcesoria do ich montażu, użytkowania i naprawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top