Skip to content Skip to footer

Akcesoria do rolet, moskitier i markiz

W naszej ofercie znajdują się akcesoria do wszelkich osłon okiennych:  żaluzji, plis, rolet wewnętrznych, rolet zewnętrznych, moskitier jak również markiz i pergoli czy okien i bram garażowych.

Akcesoria dostępne w sprzedaży na naszych aukcjach internetowych:
allegro tanie–ROLETY lub allegro rolety-na-wymiar

oraz w sklepach stacjonarnych:
Akcesoria do rolet – Wodzisław Śląski
ul. Kubsza 30, (Wodzisław Śląski)

Akcesoria do rolet – Rybnik
ul. Hallera 28 (Rybnik)

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Akcesoria do rolet wewnętrznych

Mechanizm do rolet Vegas, Elegant, wieszak bezinwazyjny krótki, dolny zaczep z możliwością regulacji naciągu żyłki, łańcuszek do rolet cienki, gruby, rzadki, gęsty, obciążnik do łańcuszka i wiele innych – a to wszystko dostępne w różnej kolorystyce. Znajdziesz u nas szeroki wybór akcesoriów do rolet wewnętrznych. W razie uszkodzenia, można wymienić zepsute części, zapewniając długotrwałe i niezawodne użytkowanie osłon.

Akcesoria do rolet zewnętrznych

Zwijacz korbowy, zwijacz linkowy, zwijacz taśmowy, zwijacz podtynkowy, pokrywa maskująca do zwijacza podtynkowego, prowadnica sznurka (przelotka) – wszystkie te elementy dostępne są w różnej kolorystyce. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór akcesoriów dedykowanych do rolet zewnętrznych, a w przypadku awarii oferujemy również usługę naprawy lub wymiany uszkodzonych części. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje rolety zewnętrzne będą działać sprawnie i skutecznie chronić Twój dom.

Akcesoria do żaluzji poziomych i pionowych

Ślimak (wieszak bezinwazyjny), pudełko (wieszak przykręcany), twist metalowy (wieszak przykręcany), zaczep dolny do fixa – bezinwazyjny, płaskownik (zaczep dolny do fixa) – inwazyjny, uchwyt regulowany (UR), uchwyt regulowany długi (UR), pasy i wiele innych. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko szeroki wybór żaluzji, ale również wszystkie niezbędne akcesoria do ich montażu, użytkowania i naprawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sprawdzone akcesoria do rolet, markiz i moskitier

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą akcesoriów do różnych rodzajów osłon okiennych! W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria do żaluzji, części do rolet wewnętrznych i zewnętrznych, a także plis, moskitier, markiz, pergoli, a nawet okien czy bram garażowych. Jako specjaliści od ich montażu zapewniamy wysokiej jakości akcesoria do rolet i nie tylko. Takie komponenty ułatwiają użytkowanie i obsługę wszelkich osłon okiennych. Oferowane przez nas akcesoria – w tym zaczepy do rolet i wiele innych – są nie tylko solidne, lecz także pozwalają na personalizację i dostosowywanie rolet, żaluzji i podobnych produktów do indywidualnych potrzeb.

Wysokiej jakości akcesoria do rolet, plis, moskitier, markiz i pergoli

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do rolet wewnętrznych, obejmujący mechanizmy do rolet Vegas i Elegant, wieszaki bezinwazyjne krótkie, uchwyty do żaluzji z możliwością regulacji, różne rodzaje łańcuszków oraz obciążniki – wszystko to w różnych wariantach kolorystycznych.

W naszej ofercie znajdują się również różnorodne akcesoria do rolet zewnętrznych – w tym zwijacze korbowe, linkowe, taśmowe i podtynkowe, a także maskownice do zwijaczy i prowadnice sznurka (tzw. przelotki), dostępne w różnych kolorach.
Znajdziesz u nas także kompletny zestaw akcesoriów do żaluzji poziomych i pionowych obejmujący ślimaki (wieszaki bezinwazyjne), pudełka (wieszaki przykręcane), twisty metalowe (wieszaki przykręcane), zaczepy dolne do fixa (bezinwazyjne), płaskowniki (zaczepy dolne do fixa inwazyjne), uchwyty regulowane i uchwyty regulowane długie, a także pasy i wiele innych podobnych elementów.

Oferowane przez nas akcesoria zwiększają funkcjonalność osłon okiennych i dbają o ich estetyczny wygląd, umożliwiając personalizację i dopasowanie do każdego wnętrza czy elewacji budynku. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i łatwość wymiany uszkodzonych części do rolet okiennych i innych osłon. W naszym asortymencie znajdziesz też akcesoria do rolet dzień-noc, a także pozostałe, często trudnodostępne, drobne elementy do plis, moskitier, markiz czy pergoli.

Akcesoria do rolet i ich montaż – dodatkowa usługa

Poza sprzedażą części do rolet oferujemy również kompleksowe doradztwo w kwestii ich doboru, a także usługę montażu rolet, bram garażowych, markiz, pergoli i moskitier. Dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możemy zaoferować pomoc w każdym aspekcie związanym z osłonami okiennymi. Możemy Cię wesprzeć w wyborze odpowiednich akcesoriów, doradzając najlepsze rozwiązania. Działamy na terenie Śląska, a nasze sklepy są zlokalizowane w Rybniku i Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy kompleksowe usługi wszystkim mieszkańcom regionu – w tym zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top