Skip to content Skip to footer

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe inaczej verticale, to wszechstronne rozwiązanie, które możesz wykorzystać w różnych miejscach!

W biurze: idealna osłona okienna do zastosowania w przestrzeni biurowej. Precyzyjna regulacja światła wspiera efektywność pracy, a elegancki design podkreśla profesjonalizm.

W przestrzeniach nie/komercyjnych: świetnie sprawdzają się w restauracjach czy hotelach, jak i szkołach czy szpitalach, nadając pomieszczeniom nowoczesnego charakteru i gwarantując komfort.

W domu: verticale nie są jednak zarezerwowane jedynie dla przestrzeni biznesowych. Różnorodność kolorystyczna oraz materiałowa sprawia, że doskonale sprawdzają się również przy dużych przeszkleniach, domowych.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Żaluzja pionowa standard

W ofercie znajdują się dwa rodzaje klasycznych żaluzji pionowych: o standardowej szerokości 127 mm oraz o szerokości węższej – 89 mm. Klasyczna żaluzja pionowa wykonana jest z poliestru, dzięki czemu jest odporna na działanie promieni słonecznych oraz osiadanie kurzu.
W ofercie posiadamy także tkaniny z atestem niepalności oraz atestem higienicznym, które szczególnie ważne są w przypadku zastosowania żaluzji pionowych w takich miejscach jak placówki edukacyjne czy medyczne.
Dodatkową możliwością jest wykonanie żaluzji skośnych, dla okien o niestandardowych kształtach.

MONTAŻ przykręcany
KASETA tak, ALU
ZAKOŃCZENIE łańcuszek z wpięciem na obciążnik 89 mm i 127 mm
STEROWANIE łańcuszek i sznurek oraz dolny łańcuszek z wpięciem
KOLORY biały
dane techniczne

Żaluzja pionowa PVC

Żaluzje wykonane z PCV są dedykowane szczególnie dla miejsc o podwyższonej wilgotności lub w pomieszczeniach z wymogami sterylności, gdyż czyszczenie żaluzji PCV jest bardzo proste. Osłony mają szerokość 89 mm. Zawieszane są na aluminiowej szynie, którą można przykręcić zarówno do sufitu, jak i do ściany.
Podobnie jak w przypadku żaluzji poliestrowych, istnieje możliwość wykonania żaluzji PCV skośnych, dla okien o niestandardowych kształtach.

MONTAŻ przykręcany
KASETA tak, ALU
ZAKOŃCZENIE obciążniki
STEROWANIE łańcuszek i sznurek oraz dolny łańcuszek z wpięciem
KOLORY biały
Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top