Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe to klasyczne osłony, sprawdzające się zarówno w domach mieszkalnych, jak i w np. w biurach, nadając mi nowego wyglądu.
Nasze pionowe żaluzje łączą ze sobą tradycję z nowoczesnością poprzez ciągłe udoskonalanie tradycyjnego rozwiązania najnowszymi trendami.

Klasyczne

Tradycyjne żaluzje pionowe to produkt, który cieszy się szczególnym powodzeniem w sytuacjach, kiedy do zasłonięcia jest duża powierzchnia. Osłona przeznaczona jest nie tylko dla prywatnych domów, ale i dla biur czy szkół.
W ofercie znajdują się dwa rodzaje klasycznych żaluzji pionowych: o standardowej szerokości 127 mm oraz o szerokości węższej – 89 mm.

Klasyczna żaluzja pionowa wykonana jest z poliestru, dzięki czemu jest odporna na działanie promieni słonecznych oraz osiadanie kurzu.

W ofercie posiadamy także tkaniny z atestem niepalności oraz atestem higienicznym, które szczególnie ważne są w przypadku zastosowania żaluzji pionowych w takich miejscach jak placówki edukacyjne czy medyczne.

Dodatkową możliwością jest wykonanie żaluzji skośnych, dla okien o niestandardowych kształtach.

PCV

Żaluzje wykonane z PCV są dedykowane szczególnie dla miejsc o podwyższonej wilgotności lub w pomieszczeniach z wymogami sterylności, gdyż czyszczenie żaluzji PCV jest bardzo proste.

Osłony mają szerokość 89 mm. Zawieszane są na aluminiowej szynie, którą można przykręcić zarówno do sufitu, jak i do ściany.

Podobnie jak w przypadku żaluzji poliestrowych, istnieje możliwość wykonania żaluzji PCV skośnych, dla okien o niestandardowych kształtach.

7188955755_72cb969fa4_o

Pionowe żaluzje dla placówek

zaluzje pionowe kolorowe szkola klasa

Żaluzje pionowe to produkt który sprawdza się zarówno w zastosowaniu prywatnym jak i publicznym, jak np. w szkołach czy placówkach medycznych.

Możesz połączyć wiele kolorów na jednej szynie i stworzyć niepowtarzalną osłonę.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę specjalną!