Skip to content Skip to footer

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe inaczej verticale, to wszechstronne rozwiązanie, które możesz wykorzystać w różnych miejscach!

W biurze: idealna osłona okienna do zastosowania w przestrzeni biurowej. Precyzyjna regulacja światła wspiera efektywność pracy, a elegancki design podkreśla profesjonalizm.

W przestrzeniach nie/komercyjnych: świetnie sprawdzają się w restauracjach czy hotelach, jak i szkołach czy szpitalach, nadając pomieszczeniom nowoczesnego charakteru i gwarantując komfort.

W domu: verticale nie są jednak zarezerwowane jedynie dla przestrzeni biznesowych. Różnorodność kolorystyczna oraz materiałowa sprawia, że doskonale sprawdzają się również przy dużych przeszkleniach, domowych.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Żaluzja pionowa standard

W ofercie znajdują się dwa rodzaje klasycznych żaluzji pionowych: o standardowej szerokości 127 mm oraz o szerokości węższej – 89 mm. Klasyczna żaluzja pionowa wykonana jest z poliestru, dzięki czemu jest odporna na działanie promieni słonecznych oraz osiadanie kurzu.
W ofercie posiadamy także tkaniny z atestem niepalności oraz atestem higienicznym, które szczególnie ważne są w przypadku zastosowania żaluzji pionowych w takich miejscach jak placówki edukacyjne czy medyczne.
Dodatkową możliwością jest wykonanie żaluzji skośnych, dla okien o niestandardowych kształtach.

MONTAŻ przykręcany
KASETA tak, ALU
ZAKOŃCZENIE obciążniki
STEROWANIE łańcuszek i sznurek oraz dolny łańcuszek z wpięciem
KOLORY biały
INSTRUKCJA Instrukcja pomiaru do żaluzji pionowych
dane techniczne

Żaluzja pionowa PVC

Żaluzje wykonane z PCV są dedykowane szczególnie dla miejsc o podwyższonej wilgotności lub w pomieszczeniach z wymogami sterylności, gdyż czyszczenie żaluzji PCV jest bardzo proste. Osłony mają szerokość 89 mm. Zawieszane są na aluminiowej szynie, którą można przykręcić zarówno do sufitu, jak i do ściany.
Podobnie jak w przypadku żaluzji poliestrowych, istnieje możliwość wykonania żaluzji PCV skośnych, dla okien o niestandardowych kształtach.

MONTAŻ przykręcany
KASETA tak, ALU
ZAKOŃCZENIE obciążniki
STEROWANIE łańcuszek i sznurek oraz dolny łańcuszek z wpięciem
KOLORY biały
INSTRUKCJA Instrukcja pomiaru do żaluzji pionowych

Chcesz udekorować okno i zyskać skuteczną ochronę przed światłem? Wiemy, jak Ci pomóc! Nowoczesne żaluzje pionowe to rozwiązanie zarezerwowane nie tylko dla biur i przestrzeni handlowych. Nasze doświadczenie pokazuje, że żaluzje pionowe verticale są nie tylko praktyczne, ale także atrakcyjne wizualnie. Dzięki naszej ofercie możesz cieszyć się ochroną wnętrza w designerskim stylu.

Gdzie polecamy żaluzje pionowe na wymiar?

Trzydzieści lat doświadczenia w branży pozwala nam idealnie dopasować osłony okienne do potrzeb i oczekiwań klientów. Żaluzja pionowa to rozwiązanie, które stereotypowo kojarzy się z biurami i sklepami. Przełamujemy ten stereotyp i zachęcamy do sprawdzenia zalet żaluzji wertykalnych w domowym zaciszu.

W biurach sprawdzają się doskonale, ponieważ pozwalają na precyzję w regulowaniu dostępu do światła. To zwiększa efektywność pracy i poprawia samopoczucie, np. przy długotrwałym przesiadywaniu przed ekranem komputera. 

Ten komfort doceniają także klienci restauracji czy innych przestrzeni komercyjnych. Ponadto nowoczesne modele żaluzji pionowych stanowią oryginalny dodatek do wystroju wnętrza. W ten sposób z powodzeniem łączy się przyjemne (design) z pożytecznym (ochrona przed słońcem).

Choć żaluzje pionowe na wymiar to nie oczywisty wybór do domu czy mieszkania, zachęcamy do sięgnięcia po to rozwiązanie. Dzięki szerokiej gamie kolorów i materiałów możesz udekorować duże przeszklenia, idealnie dopasowując żaluzje do stylu wnętrza.

Oferta żaluzji pionowych – modne, stylowe i praktyczne

Niezależnie od miejsca, w którym zostaną zamontowane, żaluzje pionowe będą prezentować się schludnie, elegancko i stylowo. Ze względu na uniwersalność wkomponujesz je zarówno w pomieszczenia w stylu loftowym, skandynawskim, jak i bardziej tradycyjnym. 

W naszej ofercie znajdziesz dwa klasyczne rodzaje żaluzji pionowych wewnętrznych:

  • o standardowej szerokości – 127 mm,
  • z węższymi pasami  – 89 mm.

Stawiamy na produkty, które mają ułatwiać Ci życie. Właśnie dlatego proponujemy osłony wykonane z poliestru. Żaluzje są nie tylko odporne na działanie promieni słonecznych i znacznie łatwiej utrzymać je  w czystości – nie osiada na nich kurz i nie trzeba ich regularnie czyścić.

Dla bardziej wymagających przygotowaliśmy także tkaniny z atestem niepalności oraz atestem higienicznym. To rozwiązanie doceniane przez zarządców placówek medycznych czy edukacyjnych.

Dlaczego warto nam zaufać przy wyborze żaluzji pionowych?

W trosce o komfort klienta stosujemy przejrzysty system realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami, a wybierzemy dogodny termin pierwszego spotkania na miejscu docelowego montażu. 

Już podczas wstępnej konsultacji:

  • zbierzemy pomiary otworów okiennych,
  • przedstawimy Ci dostępne rozwiązania,
  • przekażemy wycenę zamówienia.

Jeśli będziesz zdecydowany, od razu podpiszemy umowę i rozpoczniemy realizację zamówienia. Szukasz trwałych i estetycznych rozwiązań do domu lub firmy? Skontaktuj się i opowiedz nam o tym! Zrealizujemy nawet niestandardowe zamówienie na żaluzje pionowe na wymiar.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top