Skip to content Skip to footer

Moskitiera rolowana

Posiadamy dostępne dwie wersje: pozioma przeznaczona do okien, również dachowych oraz pionowa dedykowana dla drzwi balkonowych, tarasowych.

Zalety moskitier rolowanych:

  • Wygoda obsługi: moskitiera chowa się i rozwija za pomocą mechanizmu sprężynowego, ułatwiając codzienne użytkowanie.
  • Efektywna ochrona: gęsta siatka skutecznie zatrzymuje owady, zapewniając spokojny sen i ochronę przed ukąszeniami.
  • Przepuszczają światło i powietrze: moskitiera nie ogranicza dopływu naturalnego światła ani cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu.
  • Estetyczne wykończenie: Elegancka kaseta i prowadnice wykonane z aluminium lub PCV tworzą estetyczny element okna. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie moskitiery do elewacji budynku i stolarki okiennej.
Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Moskitiery rolowane

Moskitiera rolowana wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, który zwija siatkę do kasety, jak i w mechanizm samohamujący, który umożliwia zatrzymanie moskitiery w dowolnym miejscu.

MONTAŻ bezinwazyjny lub przykręcany
STRONA OKNA zewnętrzna lub wewnętrzna (okna dachowe)
MECHANIZM system samohamujący
SIATKA szara
KOLORY biały, brąz, antracyt, drewnopodobne

Moskitiery rolowane na okna

Komary, muchy, pyłki roślin czy nocne insekty – na pewno nie chcesz z ich powodu rezygnować ze świeżego powietrza w domu. Pomożemy Ci uporać się z tym utrapieniem! Sprawdź ofertę naszych moskitier rolowanych. Poza estetyką i skutecznością ochrony docenisz także wygodę ich obsługi. Doradzimy, który model sprawdzi się najlepiej w Twoim domu i wykonamy jego montaż.

Moskitiera rolowana – z myślą o Twojej wygodzie

Moskitiera na okno czy drzwi balkonowe to wynalazek, który jest obecny na rynku od lat. Podążamy jednak za zmieniającymi się trendami i potrzebami klientów, wybierając do naszego asortymentu nie tylko klasyczne modele na ramie. Moskitiery zwijane równie skutecznie chronią przed niechcianymi owadami, a są przy tym niezwykle wygodne w obsłudze.

Każdy z naszych produktów jest wyposażony w specjalny mechanizm sprężynowy. Umożliwia on rozwijanie i zwijanie moskitiery, kiedy zajdzie taka potrzeba. Moskitiera rolowana w kasecie może być np. schowana w okresie jesienno-zimowym, a rozwijana jedynie wtedy, gdy pora roku sprzyja wylęganiu się insektów.

Co więcej, mechanizm samohamujący pozwala za zatrzymanie siatki na dowolnej wysokości okna czy drzwi. Dzięki temu moskitiera rolowana w pełni wpisze się w Twoje potrzeby.

Jakie zalety mają nasze moskitiery w rolecie?

Poza wygodą obsługi nasze produkty cechują się dużą skutecznością ochrony. Oferowane przez nas moskitiery powstają z gęstej siatki, przez którą nie przenikną nawet małe owady. Dzięki temu możesz wypoczywać bez zakłóceń!

Nie musisz także obawiać się o zaciemnienie pomieszczenia czy brak dostępu do świeżego powietrza. Każda moskitiera zwijana w naszej ofercie pozwala na jego cyrkulację oraz na korzystanie z naturalnego światła.

W naszym asortymencie postawiliśmy na eleganckie kasety i prowadnice. Wykonane z PVC czy aluminium, tworzą estetyczną oprawę okna. Dostępne są w dwóch popularnych i uniwersalnych kolorach – czerni i szarości..

Te warianty są dostępne nie tylko dla moskitier okiennych. Wszystkie opisane powyżej właściwości ma także każda moskitiera rolowana pionowa na drzwi balkonowe.

Jak zamówić moskitierę zwijaną w Markiza.pl

W sklepie Markiza.pl kierujemy się zasadą elastyczności i klarownymi zasadami współpracy. Wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych salonów w Wodzisławiu Śląskim lub Rybniku albo skontaktujesz się z nami zdalnie.

Opowiedz nam, czego oczekujesz, a my dopasujemy odpowiedni produkt. Podpowiemy, która moskitiera na okno rolowana posłuży Ci przez wiele lat, nawet gdy zmienisz wystrój wnętrza. Zapraszamy!

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top