Skip to content Skip to footer

Bramy garażowe DWUSKRZYDŁOWE

Dwuskrzydłowe bramy to tradycyjne rozwiązanie stosowane od wielu lat. Teraz forma ta dostępna jest o niespotykanym dotąd wyglądzie, podpartym o innowacyjną technologią.

Nasze bramy dwuskrzydłowe stanowią doskonałą alternatywę dla budynków, w których nie można zainstalować bramy segmentowej lub rolowanej z powodu ograniczeń technicznych.

Do wyboru gama ponad 200 kolorów z palety RAL jak i oklein drewnopodobnych (w przypadku zastosowania paneli segmentowych drewnopodobnych rama lakierowana pod kolor zbliżony do okleiny). Brama może być montowana w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub tzw. wąsów.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Brama garażowa dwuskrzydłowa

Konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydeł wykonana jest ze stalowych profili zimnogiętych, bez przegrody termicznej. Gwarantuje ona trwałość i niezawodność przez wiele lat. Skrzydła bramy wypełnione są panelami z blachy gładkiej 20 mm (panel o strukturze gładkiej, zbudowany z blach ocynkowanych i lakierowanych dwustronnie, wypełnionych styropianem) lub panelami segmentowymi o grubości 40 mm (blachy stalowe wypełnione pianką poliuretanową).
 
Brama dwukskrzydłowa może być otwierana ręcznie ( w standardowym wyposażeniu posiada zamek, klamkę, rygiel stalowy oraz stopkę) jak i automatycznie, chroniąc użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Brama otwierana automatycznie za pomocą ramion przymocowanych do skrzydeł obsługiwanych poprzez napęd zamontowany w garażu pod sufitem.
GRUBOŚĆ PANELU 40 mm
WYPEŁNIENIE pianka poliuretanowa
SPOSÓB OTWIERANIA otwieranie tradycyjne (skrzydła symetryczne lub asymetryczne)
WYMIARY Indywidualny wymiar
ELEMENTY BUDOWY profile stalowe, skrzydła bramy (wypełnione panelem segmentowym)
OBSŁUGA ręczna, automatyczna
DODATKOWE WYPOSAŻENIE zamki, uchwyty, okna, drzwi przejściowe
Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top