Skip to content Skip to footer

Rolety wewnętrzne MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe można dopasować do każdego typu wnętrza, zarówno klasycznego jak i nowoczesnego.

Oprócz stosowanych w roletach tkanin dzień-noc, możemy wybrać tkaniny pełne. Z kolei tkaniny pełne dzielimy na przepuszczające, podgumowane, perłowe i dekoracyjne. Szeroka gama wzorów i kolorów pozwala dopasować rolety do indywidualnego stylu, jednocześnie zapewniając kontrolę nad światłem i prywatnością.

Poniżej przestawiamy modele rolet, w których można zastosować tkaniny pełne. Warto pamiętać, że osprzęt również można dopasować do kolorystyki okna lub własnych inspiracji.

KLIKNIJ W OKIENKO A POZNASZ SZCZEGÓŁY KAŻDEJ Z NICH.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BAMAR 5

Roleta wewnętrzna Bamar 5 to roleta w kasecie w kształcie kwadratu. Montaż rolety odbywa się poprzez bezinwazyjne zawieszenie na wieszakach na ramie okiennej, przyklejenie rolety do ramy okiennej lub przykręcenie na klipach. Zarówno kaseta, jak i prowadnice wykonane są z aluminium.

BAMAR 7

Bamar 7 to roleta o okrągłym profilu górnym wykonanym z aluminium. Montaż możliwy jest w trzech wariantach: bezinwazyjne zawieszenie rolety na wieszakach, przyklejenie lub przykręcenie na klipach. Roleta przeznaczona jest do materiałów o maksymalnej szerokości 200 cm.

 

BAMAR 11

Roletę typu Bamar 11 odróżnia od pozostałych rolet w kasecie mechanizm oraz sposób sterowania. W przypadku tej rolety występuje wygodny mechanizm sprężynowy, który samoczynnie zwija się do kasety. Sterowanie natomiast odbywa się za pomocą uchwytu.

BAMAR 19

Bamar 19 jest roletą dla małych okien do wysokości około 1 metra. Składa się z kasetki PVC oraz prowadnic PVC, występujących w formie całej lub składanej. Montaż możliwy jest w trzech wariantach: przywieszenie, przyklejenie oraz przykręcenie.

BAMAR 27

Bamar 27 to roleta wolnowisząca w aluminiowej kasecie bez prowadnic bocznych. Może być przeznaczona do przysłaniania dużych powierzchni. Roleta Bamar 27 MAX to największa roleta. Maksymalna szerokość materiału dla tego modelu wynosi 330 cm.

BAMAR 39

Dużą zaletą jest konstrukcja systemu, która nie zasłania światła szyby. Rolety są bardzo funkcjonalne, a ich konserwacja jest bardzo łatwa. W przypadku drewnopodobnej kasetki prowadnice całe wykonywane są pod jej kolor. Sterowanie odbywa się za pomocą grubego łańcuszka z gęsto rozmieszczoną kulką.

BAMAR 49

Innowacyjny system BAMAR-49 został stworzony z myślą o zachowaniu pełnej przejrzystości szyby. Bardzo dobrze wpasowuje się do okien z wysokością około 1,50 metra. Prowadnice boczne zapewniają całkowite zasłonięcie szczelin, dzięki czemu promienie słoneczne nie przedostają się do wnętrza.

BAMAR 50

To system przeznaczony do zasłaniania większych obszarów za pomocą różnorodnych tkanin. Roleta sterowana za pomocą mechanizmu łańcuszkowego. Posiada również dwuczęściową aluminiową kasetę: część tylna to szyna montażowa (może być wykorzystywana oddzielnie), w połączeniu z drugą przednią częścią stworzy nam kasetę o kwadratowym profilu.

BESTA NAOKIENNA

Roleta besta naokienna wykonana jest w kasecie aluminiowej lub PCV. Prowadnice boczne, także są do wyboru w dwóch wariantach: aluminium lub PCV. Bestę wśród rolet w kasecie wyróżnia możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego – fix’a.

ELEGANT

Roleta Elegant posiada bogaty wybór kolorów mechanizmów, dzięki czemu staje się idealnie dopasowanym elementem dla każdego wnętrza. Roleta Elegant może być przykręcona do wnęki okiennej lub do sufitu.

LUX

Klasyczna, wolnowisząca, wielkogabarytowa, roleta wewnętrzna bez kasety, sprawdza się doskonale przy dużych szerokościach okien. Szerokość materiału nawiniętego na tej rolecie może sięgać nawet 300 cm. Istnieje możliwość połączenia rolet lub sterowania przez pilot.

MGS

Roleta wewnętrzna MGS to rozwiązanie zarówno bez kasety jak i z półkasetą, co oznacza, że jej zwinięty materiał jest elegancko ukryty w kompaktowej obudowie. Roleta MGS została stworzona z myślą o dużych oknach, oferując funkcjonalność dla szerokości do 300 cm. Dzięki temu możesz cieszyć się optymalnym zacienieniem nawet w obszernych przestrzeniach.

VEGAS

Możliwość estetycznego prowadzenia bocznego tzw. systemu żyłkowego. Ten bezinwazyjny system żyłkowy chowany za roletą ma możliwość regulacji naciągu żyłek, dzięki temu roleta lepiej się zwija. Wieszaki montażowe są metalowe, sprężyste. Istnieje również możliwość zastosowania wieszaków górnych przedłużanych do okien z wywietrznikiem (roleta wisi wtedy niżej o 4 cm).

DACHOWA

W naszej ofercie znajdują się rolety pasujące na okna Velux, Fakro, Roto oraz Okpol. W roletach stosowany jest mechanizm sprężynowy oraz hamulec, dzięki którym materiał jest odpowiednio naprężony, a roleta blokowana jest w każdym położeniu.

RZYMSKA

Mogą zastępować jednocześnie roletę, firankę czy zasłonę, gdyż zarówno w komplecie z innymi osłonami, jak i solo, wyglądają bardzo efektownie i nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Rzymskie rolety sterowane są za pomocą specjalnych linek, w efekcie czego, tkanina przy podnoszeniu układa się w poziomie, w równoległe fałdy.

PANEL TRACK

Zasłony japońskie / panel tracki to oryginalne zasłony panelowe. Pozwalają w łatwy sposób zasłonić duże powierzchnie. Mogą również tworzyć niebanalny podział pomieszczenia. Istnieje tutaj możliwość zastosowania do 6 sekcji pasów, przesuwanych w szynie.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top