Skip to content Skip to footer

Bramy garażowe SEGMENTOWE

Bramy segmentowe łączą ze sobą trwałość, bezpieczeństwo oraz estetyczny i niebanalny wygląd, tym samym zapewniając najwyższy komfort użytkowania.

Najważniejsze cechy bram garażowych:

 • Bezpieczeństwo: Liczne zabezpieczenia, minimalizujące ryzyko wypadków.
 • Izolacja: Panele wypełnione są pianką poliuretanową, a obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień.
 • Łatwość w obsłudze: Brama ręczna posiada wał napędowy wraz ze sprężynami skrętnymi równoważącymi ciężar bramy.
 • Indywidualny wymiar: Bramy na wymiar w różnych wzorach i kolorach do każdego garażu.
Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

dane techniczne

Brama garażowa STANDARD 40 mm

Panel segmentowy o grubości 40 mm i wysokości 500 mm, 555 mm (panel 555 mm dostępny tylko w niektórych kolorach) lub 610 mm dobierany jest odpowiednio do wysokości bramy. Zbudowany jest z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. Panel skonstruowany jest w taki sposób, aby uniemożliwić przypadkowe zgniecenie palców. W zależności od typu panela uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.

GRUBOŚĆ PANELU 40 mm
WYPEŁNIENIE pianka poliuretanowa
SPOSÓB OTWIERANIA pionowo do góry
WYMIARY Indywidualny wymiar
ELEMENTY BUDOWY płaszcz bramy, prowadnice pionowe oraz poziome, stalowe dodatki
ZABEZPIECZENIA panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia na liny/ sprężyny, fotokomórki, zabezpieczenia krawędziowe
OBSŁUGA ręczna lub automatyczna
DODATKOWE WYPOSAŻENIE zamki, uchwyty, okna, drzwi przejściowe
dane techniczne

Brama garażowa ECO 20 mm

Panele segmentowe mają grubość 20 mm i wysokość 500 mm lub 555 mm, dobierane odpowiednio do wysokości bramy. Zbudowane są z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych. Wypełnienie bramy stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. Zaś panel skonstruowany w taki sposób, aby uniemożliwić przypadkowe zgniecenie palców.

GRUBOŚĆ PANELU 20 mm
WYPEŁNIENIE pianka poliuretanowa
SPOSÓB OTWIERANIA pionowo do góry
WYMIARY Indywidualny wymiar (maksymalna szerokość 300 cm i wysokość 250 cm)
ELEMENTY BUDOWY płaszcz bramy, prowadnice pionowe oraz poziome, stalowe dodatki
ZABEZPIECZENIA panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia na sprężynę, fotokomórki
OBSŁUGA ręczna lub automatyczna

Brama garażowa segmentowa do domu

Oferowane przez nas bramy segmentowe cechują nie tylko trwałość i wysoki poziom bezpieczeństwa, lecz także estetyczny wygląd. Te wysokiej jakości wrota mogą dodać charakteru każdemu budynkowi – zwłaszcza jeśli zostaną idealnie dopasowane pod względem stylu i kolorystyki do elewacji domu lub garażu. Każda nasza brama segmentowa pełni przede wszystkim funkcję praktyczną, a poza tym stanowi istotny element wizerunku całego budynku. Właśnie dlatego oferowane przez nas bramy zostały starannie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa i satysfakcji naszych klientów.
Bramy garażowe segmentowe z naszej oferty wyróżnia trwałość, funkcjonalność i niepowtarzalny design. W połączeniu z systemami automatyki zapewniają one wysoki komfort użytkowania i efektywność.

Zalety bramy garażowej segmentowej z napędem

Drzwi garażowe segmentowe to nowoczesna alternatywa dla wrót dwuskrzydłowych otwieranych na boki. Dzięki napędowi i siłownikom można uzyskać trwały i niezwykle funkcjonalny efekt. Dlaczego segmentowe bramy garażowe to obecnie jedno z najlepszych rozwiązań w tej branży? Oto kilka zalet, które przemawiają za ich wyborem:

 1. Bezpieczeństwo – brama segmentowa jest wyposażona w liczne zabezpieczenia, które minimalizują ryzyko wypadków i zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.
 2. Izolacja termiczna i akustyczna – panele bram segmentowych są wypełnione pianką poliuretanową, która zapewnia znakomitą izolację termiczną i akustyczną wnętrza. Dodatkowo sam obwód bramy garażowej segmentowej jest chroniony systemem trwałych uszczelnień, co zapobiega przedostawaniu się wilgoci, kurzu czy pyłu do wnętrza garażu.
 3. Łatwość obsługi – dzięki zastosowaniu wału napędowego ze sprężynami skrętnymi nawet ręczne otwieranie bramy jest łatwe i bezproblemowe. Sprężyny niwelują odczuwalny ciężar bramy, zapewniając komfortową obsługę. Brama garażowa segmentowa z napędem otwiera się i zamyka jeszcze łatwiej.
 4. Możliwość wykonania na zamówienie – brama garażowa segmentowa ma wymiary dopasowywane do konkretnych wymagań klienta oraz możliwości, jakie daje dana przestrzeń. Jako profesjonaliści sprawnie dobierzemy wymiary bramy segmentowej do Twoich potrzeb.

Dzięki tym zaletom bramy garażowe segmentowe stanowią doskonałe rozwiązanie do każdego garażu. Zapewniają bezpieczeństwo, dobrą izolację, łatwość obsługi i estetyczny wygląd.
Dzięki tym zaletom bramy garażowe segmentowe stanowią doskonałe rozwiązanie do każdego garażu. Zapewniają bezpieczeństwo, dobrą izolację, łatwość obsługi i estetyczny wygląd.

Brama garażowa segmentowa z drzwiami – na zamówienie

Oferujemy bramy segmentowe z drzwiami przejściowymi, które są dodatkowym wyposażeniem. Umożliwiają wygodne wejście do garażu bez konieczności podnoszenia całej bramy. Wystarczy otworzyć drzwi, co jest szczególnie praktyczne przy częstym wchodzeniu i wychodzeniu. Dzięki tej opcji brama segmentowa staje się jeszcze bardziej funkcjonalna i dostosowana do potrzeb użytkowników.

Bramy segmentowe – Rybnik i Wodzisław Śląski

Obsługujemy klientów z okolic Rybnika i Wodzisławia Śląskiego. Nasz zespół specjalistów gwarantuje wysoką jakość usług i jest elastyczny godzinowo. Najpierw umawiamy się na oględziny, podczas których klient otrzymuje wstępną wycenę i informacje na temat możliwości montażu bramy w danym miejscu. Po uiszczeniu opłaty grupa monterów przychodzi zainstalować bramę. Cena bramy garażowej segmentowej mieści się zwykle w granicach 3–6 tys. złotych w zależności od wybranych materiałów i funkcji dodatkowych.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

  Przepisz ten kod: captcha

  Go to Top