Skip to content Skip to footer

Rolety wewnętrzne MINI

Rolety wewnętrzne mini dzięki swojej konstrukcji idealnie wpasowują się nawet w niewielkie przestrzenie.

Rolety mini można zamontować w 3 wariantach do wyboru w zależności od modelu: bezinwazyjnie, poprzez przyklejenie lub przykręcenie. Bez względu na to, który montaż wybierzesz, rolety te zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale także skuteczne zacienienie i prywatność w pomieszczeniu.

Poniżej przestawiamy modele rolet, które można wykonać w małych rozmiarach. Warto pamiętać, że osprzęt również można dopasować do kolorystyki okna lub własnych inspiracji.

KLIKNIJ W OKIENKO A POZNASZ SZCZEGÓŁY KAŻDEJ Z NICH.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BAMAR 5

Roleta wewnętrzna Bamar 5 to roleta w kasecie w kształcie kwadratu. Montaż rolety odbywa się poprzez bezinwazyjne zawieszenie na wieszakach na ramie okiennej, przyklejenie rolety do ramy okiennej lub przykręcenie na klipach. Zarówno kaseta, jak i prowadnice wykonane są z aluminium.

BAMAR 7

Bamar 7 to roleta o okrągłym profilu górnym wykonanym z aluminium. Montaż możliwy jest w trzech wariantach: bezinwazyjne zawieszenie rolety na wieszakach, przyklejenie lub przykręcenie na klipach. Roleta przeznaczona jest do materiałów o maksymalnej szerokości 200 cm.

BAMAR 11

Roletę typu Bamar 11 odróżnia od pozostałych rolet w kasecie mechanizm oraz sposób sterowania. W przypadku tej rolety występuje wygodny mechanizm sprężynowy, który samoczynnie zwija się do kasety. Sterowanie natomiast odbywa się za pomocą uchwytu.

BAMAR 19

Bamar 19 jest roletą dla małych okien do wysokości około 1 metra. Składa się z kasetki PVC oraz prowadnic PVC, występujących w formie całej lub składanej. Montaż możliwy jest w trzech wariantach: przywieszenie, przyklejenie oraz przykręcenie.

BAMAR 39

Dużą zaletą jest konstrukcja systemu, która nie zasłania światła szyby. Rolety są bardzo funkcjonalne, a ich konserwacja jest bardzo łatwa. W przypadku drewnopodobnej kasetki prowadnice całe wykonywane są pod jej kolor. Sterowanie odbywa się za pomocą grubego łańcuszka z gęsto rozmieszczoną kulką.

BAMAR 49

Innowacyjny system BAMAR-49 został stworzony z myślą o zachowaniu pełnej przejrzystości szyby. Bardzo dobrze wpasowuje się do okien z wysokością około 1,50 metra. Prowadnice boczne zapewniają całkowite zasłonięcie szczelin, dzięki czemu promienie słoneczne nie przedostają się do wnętrza.

BESTA NAOKIENNA

Roleta besta naokienna wykonana jest w kasecie aluminiowej lub PCV. Prowadnice boczne, także są do wyboru w dwóch wariantach: aluminium lub PCV. Bestę wśród rolet w kasecie wyróżnia możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego – fix’a.

KOMBI BESTA

Ten typ rolety występuje wyłącznie w modelu typu dzień-noc. To roleta w kasecie aluminiowej z prowadnicami lub systemem żyłkowym. Dużym atutem rolety jest również możliwość jej bezinwazyjnego montażu. Roleta Kombi Besta to połączenie kasety i systemu żyłkowego.

VEGAS

Możliwość estetycznego prowadzenia bocznego tzw. systemu żyłkowego. Ten bezinwazyjny system żyłkowy chowany za roletą ma możliwość regulacji naciągu żyłek, dzięki temu roleta lepiej się zwija. Wieszaki montażowe są metalowe, sprężyste. Istnieje również możliwość zastosowania wieszaków górnych przedłużanych do okien z wywietrznikiem (roleta wisi wtedy niżej o 4 cm).

DACHOWA

W naszej ofercie znajdują się rolety pasujące na okna Velux, Fakro, Roto oraz Okpol. W roletach stosowany jest mechanizm sprężynowy oraz hamulec, dzięki którym materiał jest odpowiednio naprężony, a roleta blokowana jest w każdym położeniu.

RZYMSKA

Mogą zastępować jednocześnie roletę, firankę czy zasłonę, gdyż zarówno w komplecie z innymi osłonami, jak i solo, wyglądają bardzo efektownie i nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Rzymskie rolety sterowane są za pomocą specjalnych linek, w efekcie czego, tkanina przy podnoszeniu układa się w poziomie, w równoległe fałdy.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top