Skip to content Skip to footer

Markizy i pergole Jastrzębie Zdrój

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości markiz i pergoli w Jastrzębiu Zdroju oraz okolicach.

POMIAR  ꞏ  MONTAŻ  ꞏ  SERWIS  ꞏ  AKCESORIA

Kontakt

Przyjedziemy, zmierzymy,
dopasujemy, zamówimy,
zamontujemy!
Umów się w najlepszej dla Ciebie formie:
Chcesz porozmawiać?
Zadzwoń!

+48 793 555 397

Telefon czynny
od 8:00 do 17:00

Markizy na balkon i pergole Jastrzębie Zdrój

U nas możesz liczyć na SZYBKĄ WYCENĘ markiz ogrodowych oraz pergoli! Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, każdą przestrzeń na markizę lub pergolę dokładnie wymierzymy i dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb, a wstępną cenę usługi możesz poznać już na pomiarowej wizycie montażysty. Możesz również skorzystać z możliwości wyceny telefonicznie, mailowo lub będąc w naszym salonie w Wodzisławiu Śląskim lub Rybniku.

 

Markizy tarasowe oraz pergole wolnostojące Jastrzębie-Zdrój

Nasza firma kładzie nacisk na ofertę opartą na produktach o najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że oferujemy Ci wyroby, które nie tylko są trwałe, ale również spełniają najwyższe standardy estetyki i funkcjonalności. Zaś nasz zespół specjalistów zapewni Ci kompleksową obsługę, począwszy od profesjonalnego doradztwa, przez dokładne pomiarowanie, aż po montaż i serwisowanie markizy lub pergoli w Jastrzębiu Zdroju i okolicach. Możesz być pewien, że zapewnimy Ci kompleksową obsługę, aby stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Markiza poręczowa już od ...
0 zł
Markiza bez kasety już od ...
0 zł

Serwis markiz i pergoli Jastrzębie Zdrój

Masz już markizę lub pergolę ale materiał jest wiekowy i zużyty? Żaden problem! Oferujemy również możliwość WYMIANY TKANINY W MARKIZIE LUB PERGOLI w Jastrzębiu Zdroju i okolicach.

Oprócz montażu, zapewniamy profesjonalne usługi związane z wymianą poszycia w markizie lub pergoli. Gwarantujemy szybką i fachową pomoc, a nasi doświadczeni specjaliści wyposażeni w niezbędne umiejętności i narzędzia, skutecznie rozwiążą problem. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm i zaangażowanie, jeśli chodzi o serwis markiz i pergoli w Jastrzębiu Zdroju i okolicach.

 

Naprawa markiz tarasowych i pergoli ogrodowych Jastrzębie Zdrój

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a umówimy się na dogodny termin naprawy, który będzie odpowiadać Twoim potrzebom i harmonogramowi. Dbamy o to, aby proces naprawy przebiegał sprawnie i efektywnie, pozostawiając Cię z pełną funkcjonalnością i wydajnością naszych produktów.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz, abyśmy mogli stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Najbliższe salony sprzedaży markiz i pergoli dla mieszkańców Jastrzębia Zdroju znajdują się:
Wodzisław Śląski: ul. Kubsza 30, 44-300 Wodzisław Śląski.
Rybnik: ul. Hallera 28, 44-200 Rybnik.

Markizy dzielimy na kilka głównych rodzajów: kasetowe, bez kasety, fasadowe, dachowe, wolnostojące. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z doradztwa w salonie sprzedaży w Wodzisławiu Śląskim lub Rybniku.

Oczywiście. Jeśli materiał jest już zużyty lub zniszczony można wymienić jedynie tkaninę, bez wymiany całego osprzętu. Pomożemy dopasować lub wybrać spośród szerokiej gamy tkanin, zamówimy i naprawimy.

Markizę można wyposażyć w dodatkowe elementy sterujące takie jak pilot radiowy czy automatyka pogodowa, oświetlenie LED, dodatkowe podpory i korby.

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW:

 
belka_markizy
Go to Top