Skip to content Skip to footer

Moskitiery

W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne moskitiery, które zapewnią Ci spokój i komfort przez cały rok. Nasze rozwiązania to więcej niż zwykła ochrona przed komarami – to stylowy dodatek do Twojego domu.

Dzięki różnym modelom możemy dostosować moskitierę do Twoich indywidualnych potrzeb i warunków.

Pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem, nawet gdy na zewnątrz roi się od komarów. Umożliwiają efektywną wentylację pomieszczeń, co jest szczególnie ważne w ciepłe dni.

Inwestycja w moskitiery to nie tylko ochrona przed insektami, ale także poprawa jakości życia w domu poprzez utrzymanie komfortowych warunków. To praktyczne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z estetyką, tworząc bezpieczne i przyjemne miejsce do życia.

Pomożemy Ci dopasować odpowiedni produkt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Moskitiera ramkowa

Moskitiera ramkowa to rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z estetyką. Pasuje zarówno na okna PVC, jak i drewniane. Dzięki montażowi na zaczepy nie ma potrzeby naruszania struktury ramy. Profile moskitiery ramkowej występują w różnych wariantach, dopasowanych do rodzaju okna.

Moskitiera ramkowa kształty

Nietypowe kształty moskitier ramkowych pozwalają skutecznie ochronić wnętrze przed owadami, niezależnie od wymagającego wyglądu okna. Dzięki tej opcji można cieszyć się komfortem i stylem jednocześnie. Doskonałe do okien o kształtach takich jak: trójkąty, trapezy, łuki oraz koliste.

Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana występuje w dwóch wersjach: pozioma przeznaczona do okien, również dachowych oraz pionowa dedykowana dla drzwi balkonowych, tarasowych. Wyposażona jest w mechanizm sprężynowy, który zwija siatkę do kasety, jak i w mechanizm samohamujący, który umożliwia zatrzymanie moskitiery w dowolnym miejscu.

Moskitiera plisowana

Moskitiera plisowana to wysoka jakość i ochrona przez uciążliwymi owadami. Ta innowacyjna osłona nie tylko chroni Twoje pomieszczenia, ale również zapewni pełną funkcjonalność drzwi, pozwalając na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji, natomiast kompaktowy rozmiar efektywnie wykorzysta dostępną przestrzeń.

Moskitiera przesuwana

Moskitiera przesuwana stosowana jest w dużych przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi. Produkt dostępny jest w wersji z jednym lub z dwoma skrzydłami. Kolory siatek tak jak w pozostałych rodzajach moskitier, do wyboru szare lub czarne.

Moskitiera drzwiowa na zawiasach

Moskitiera drzwiowa występuje w dwóch wariantach: otwieranej na zawiasach oraz w typie Modern. Produkt składa się z aluminiowych profili drzwiowych oraz z siatki. Dużą zaletą produktu, która zainteresuje posiadaczy zwierząt, jest możliwość wykonania przejścia dla pupili w trzech wymiarach do wyboru, dla zwierząt małych, średnich oraz dużych.

Zobacz również...

POZOSTAŁE PRODUKTY

Wyślij zapytanie:

    Przepisz ten kod: captcha

    Go to Top