Moskitiery

Moskitiera to skuteczna ochrona przed insektami w domu. Siatka uniemożliwia przedostanie się owadów do wnętrza domu, jednocześnie nie wpływając niekorzystnie na cyrkulację powietrza.
Moskitiery wyglądają estetycznie, są starannie wykończone, dzięki czemu nie ingerują w wystrój domu ani z zewnętrznej, ani z wewnętrznej strony budynku.
Dzięki moskitierom możesz przebywać po zmroku w oświetlonym pomieszczeniu, nie martwiąc się o nieproszonych gości, a także nie musisz obawiać się o niechciane w domu komary czy muchy w ciągu dnia.

Ramkowe

Tradycyjne moskitiery montowane bezinwazyjnie – na zatrzask do okien.

Drzwiowe

Moskitiery drzwiowe otwierane na zawiasach z możliwością wykonania przejścia dla zwierząt lub typu Modern z dodatkowym wykopem.

Rolowane

Moskitiera z funkcją rolowania nadaje się zarówno do zastosowania na oknach, jak i na drzwiach.

Przesuwane

Moskitiera przesuwana dedykowana zarówno na okna, jak i na drzwi. Produkt dostępny w wersji z jednym lub z dwoma skrzydłami.

Antyinsektowe

Siatka przyklejana na taśmach rzepowych do ramy okna. Cechuje się tanim rozwiązaniem w walce z owadami oraz szybkim montażem.

Plisowane

Moskitiery plisowane zostały zaprojektowane specjalnie do montażu bezpośrednio do ramy okiennej. Moskitiera doskonale sprawdzi się na balkonie czy tarasie.