Skip to content Skip to footer

Moskitiery Racibórz

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości moskitier ramkowych, rolowanych, plisowanych oraz drzwiowych w Raciborzu oraz okolicach.

POMIAR  ꞏ  MONTAŻ  ꞏ  SERWIS  ꞏ  AKCESORIA

Kontakt

Przyjedziemy, zmierzymy,
doradzimy, dopasujemy,
zamontujemy!
Umów się w najlepszej dla Ciebie formie:
lub zadzwoń!

+48 793 555 397

Telefon czynny
od 8:00 do 17:00

Moskitiery Racibórz – doskonała ochrona przed insektami

U nas możesz liczyć na SZYBKĄ WYCENĘ moskitier! Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, każdą przestrzeń pod moskitierę dokładnie wymierzymy i dopasujemy ją do Twoich indywidualnych potrzeb, a wstępną cenę usługi możesz poznać już na pomiarowej wizycie montażysty. Możesz również skorzystać z możliwości wyceny telefonicznie, mailowo lub będąc w naszym salonie w Wodzisławiu Śląskim lub Rybniku.

 

Montaż moskitiery w ramce w Raciborzu

Nasza firma kładzie nacisk na ofertę opartą na produktach o najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że oferujemy Ci wyroby, które nie tylko są trwałe, ale również spełniają najwyższe standardy estetyki i funkcjonalności. Zaś nasz zespół specjalistów zapewni Ci kompleksową obsługę, począwszy od profesjonalnego doradztwa, przez dokładne pomiarowanie, aż po montaż i naprawy moskitier w Raciborzu i okolicach. Możesz być pewien, że zapewnimy Ci kompleksową obsługę, aby stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojego domu.
Moskitiera ramkowa już od ...
0 zł
Moskitiera rolowana już od ...
0 zł
Moskitiera plisowana już od ...
0 zł

Serwis moskitier Racibórz

Masz już moskitiery, ale uszkodzone? Żaden problem! Oferujemy również SERWIS MOSKITIER w Raciborzu i okolicach.
Oprócz montażu, zapewniamy profesjonalne usługi naprawcze moskitier. Gwarantujemy szybką i fachową pomoc, a nasi doświadczeni specjaliści wyposażeni w niezbędne umiejętności i narzędzia, skutecznie naprawią wszelkie usterki czy problemy techniczne. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm i zaangażowanie, jeśli chodzi o serwis moskitier w Raciborzu i okolicach.

 

Naprawa moskitier w Raciborzu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a umówimy się na dogodny termin naprawy, który będzie odpowiadać Twoim potrzebom i harmonogramowi. Dbamy o to, aby proces naprawy przebiegał sprawnie i efektywnie, pozostawiając Cię z pełną funkcjonalnością i wydajnością naszych produktów.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz, abyśmy mogli stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Najbliższe salony dla mieszkańców Raciborza znajdują się:
Rybnik: ul. Hallera 28, 44-200 Rybnik.
Wodzisław Śląski: ul. Kubsza 30, 44-300 Wodzisław Śląski.

Moskitiery dzielimy na kilka głównych rodzajów: ramkowe, rolowane, plisowane, przesuwane oraz drzwiowe. Zapraszamy do obejrzenia poszczególnych modeli w salonie sprzedaży moskitier w Wodzisławiu Śląskim lub Rybniku.

Oczywiście. Jeśli masz uszkodzenie można wymienić jedynie siatkę, bez wymiany całego osprzętu. Jeśli zniszczeniu uległy inne elementy moskitiery – również pomożemy! Oferujemy dostępne od ręki akcesoria do moskitier w Wodzisławiu Śląskim lub Rybniku.

Można. Oferujemy szybki serwis różnych typów moskitier na terenie Raciborza i okolic.

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW:

 
belka_moskitiery
Go to Top