Skip to content Skip to footer

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne Jastrzębie Zdrój

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości rolet wewnętrznych i zewnętrznych w Jastrzębiu Zdroju oraz okolicach.

POMIAR  ꞏ  MONTAŻ  ꞏ  SERWIS  ꞏ  AKCESORIA

Kontakt

Przyjedziemy, zmierzymy,
doradzimy, dopasujemy,
zamontujemy!
Umów się w najlepszej dla Ciebie formie:
lub zadzwoń!

+48 793 555 397

Telefon czynny
od 8:00 do 17:00

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne Jastrzębie-Zdrój – doskonała ochrona okien

U nas możesz liczyć na SZYBKĄ WYCENĘ! Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, każdą roletę dokładnie wymierzymy i dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb, a wstępną cenę usługi możesz poznać już na pomiarowej wizycie montażysty. Możesz również skorzystać z możliwości wyceny telefonicznie, mailowo lub będąc w naszym salonie w Wodzisławiu Śląskim lub Rybniku.

 

Rolety dzień-noc dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju

Nasza firma kładzie nacisk na ofertę opartą na produktach o najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że oferujemy Ci wyroby, które nie tylko są trwałe, ale również spełniają najwyższe standardy estetyki i funkcjonalności. Zaś nasz zespół specjalistów zapewni Ci kompleksową obsługę, począwszy od profesjonalnego doradztwa, przez dokładne pomiarowanie, aż po montaż i serwisowanie rolet w Jastrzębiu Zdroju i okolicach. Możesz być pewien, że zapewnimy Ci kompleksową obsługę, aby stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Roleta materiałowa już od ...
0 zł
Roleta dzień-noc już od ...
0 zł
Roleta zewnętrzna już od ...
0 zł

Naprawa rolet zewnętrznych Jastrzębie-Zdrój

Masz już rolety, ale nie działają? Awaria? Uszkodzenie? Żaden problem! Oferujemy również SERWIS ROLET w Jastrzębiu Zdroju i okolicach.
Oprócz montażu, zapewniamy profesjonalne usługi serwisowe rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Gwarantujemy szybką i fachową pomoc, a nasi doświadczeni specjaliści wyposażeni w niezbędne umiejętności i narzędzia, skutecznie naprawią wszelkie usterki czy problemy techniczne. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm i zaangażowanie, jeśli chodzi o serwis rolet wewnętrznych i zewnętrznych w Jastrzębiu Zdroju i okolicach.

 

Serwis rolet wewnętrznych w Jastrzębiu-Zdroju

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a umówimy się na dogodny termin naprawy, który będzie odpowiadać Twoim potrzebom i harmonogramowi. Dbamy o to, aby proces naprawy przebiegał sprawnie i efektywnie, pozostawiając Cię z pełną funkcjonalnością i wydajnością naszych produktów.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz, abyśmy mogli stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Salony sprzedaży najbliżej Jastrzębie-Zdrój znajdują się:
Wodzisław Śląski: ul. Kubsza 30, 44-300 Wodzisław Śląski.
Rybnik: ul. Hallera 28, 44-200 Rybnik.

Rolety wewnętrzne możemy podzielić na kilka głównych rodzajów: dzień-noc, materiałowe, bez kasety, w kasecie, mini, wielkogabarytowe, bezinwazyjne i przykręcane. Zapraszamy do obejrzenia poszczególnych modeli w salonie sprzedaży rolet w Wodzisławiu Śląskim lub w Rybniku.

Oczywiście. Jeśli materiał jest już zużyty lub zniszczony można wymienić jedynie materiał, bez wymiany całego osprzętu. Jeśli zniszczeniu uległy elementy rolety – również pomożemy! Oferujemy dostępne od ręki akcesoria do rolet dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju w naszych salonach w Wodzisławiu Śląskim lub w Rybniku.

Można. Oferujemy szybki serwis rolet zewnętrznych na terenie Jastrzębia Zdroju i okolic.

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW:

 
belka_rolety
Go to Top