Skip to content Skip to footer

Żaluzje poziome i pionowe Żory

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości żaluzji poziomych i pionowych w Żorach oraz okolicach.

POMIAR  ꞏ  MONTAŻ  ꞏ  SERWIS  ꞏ  AKCESORIA

Kontakt

Przyjedziemy, zmierzymy,
doradzimy, dopasujemy,
zamontujemy!
Umów się w najlepszej dla Ciebie formie:
lub zadzwoń!

+48 883 660 696

Telefon czynny
od 9:00 do 17:00

Żaluzje wewnętrzne Żory

U nas możesz liczyć na SZYBKĄ WYCENĘ swoich wymarzonych żaluzji! Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, każdą żaluzję dokładnie wymierzymy i dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb, a wstępną cenę usługi możesz poznać już na pomiarowej wizycie montażysty. Możesz również skorzystać z możliwości wyceny telefonicznie, mailowo lub będąc w naszym salonie w Rybniku lub Wodzisławiu Śląskim.

 

Duży wybór żaluzji poziomych w Żorach

Nasza firma kładzie nacisk na ofertę opartą na produktach o najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że oferujemy Ci wyroby, które nie tylko są trwałe, ale również spełniają najwyższe standardy estetyki i funkcjonalności. Zaś nasz zespół specjalistów zapewni Ci kompleksową obsługę, począwszy od profesjonalnego doradztwa, przez dokładne pomiarowanie, aż po montaż i serwisowanie żaluzji w Żorach i okolicach. Możesz być pewien, że zapewnimy Ci kompleksową obsługę, aby stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Żaluzja pozioma alu już od ...
0 zł
Żaluzja pozioma drewniana już od ...
0 zł
Żaluzja pionowa materiał już od ...
0 zł

Naprawa żaluzji Żory

Masz już żaluzje, ale nie działają sprawnie? Awaria? Uszkodzenie? Żaden problem! Oferujemy również SERWIS ŻALUZJI I ROLET w Żorach i okolicach.

Oprócz montażu, zapewniamy profesjonalne usługi serwisowe żaluzji. Gwarantujemy szybką i fachową pomoc, a nasi doświadczeni specjaliści wyposażeni w niezbędne umiejętności i narzędzia, skutecznie naprawią wszelkie usterki czy problemy techniczne. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm i zaangażowanie, jeśli chodzi o serwis żaluzji w Żorach i okolicach.

 

Naprawa żaluzji wewnętrznych w Żorach

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a umówimy się na dogodny termin naprawy, który będzie odpowiadać Twoim potrzebom i harmonogramowi. Dbamy o to, aby proces naprawy przebiegał sprawnie i efektywnie, pozostawiając Cię z pełną funkcjonalnością i wydajnością naszych produktów.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz, abyśmy mogli stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Najbliższe salony sprzedaży żaluzji wewnętrznych znajdują się w:
Rybnik: ul. Hallera 28, 44-200 Rybnik.
Wodzisław Śląski: ul. Kubsza 30, 44-300 Wodzisław Śląski.

Żaluzje poziome dzielimy na kilka głównych rodzajów: aluminiowe, bambusowe i drewniane, z kolei żaluzje pionowe możemy podzielić na materiałowe oraz PVC. Zapraszamy do obejrzenia poszczególnych modeli w salonie sprzedaży żaluzji w Rybniku lub Wodzisławiu Śląskim.

Oczywiście. Jeśli materiał jest już zużyty lub zniszczony można wymienić jedynie pasy, bez wymiany całego osprzętu. Jeśli zniszczeniu uległy elementy żaluzji – również pomożemy! Oferujemy dostępne od ręki akcesoria do żaluzji w Rybniku lub Wodzisławiu Śląskim.

Można. Oferujemy szybki serwis żaluzji poziomych oraz pionowych na terenie Żor i okolic.

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW:

 
belka_zaluzje
Go to Top